DIDMENINĖ PREKYBA ŽAISLAIS IR PREKĖMIS VAIKAMS


Visas mūsų siūlomas didmeninės prekybos prekes galite rasti čia: https://www.lapute.lt/64-didmenine-prekyba-zaislais

Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog mūsų įmonė yra DODO Toys dėlionių ir stalo žaidimų atstovai , Miniland lėlyčių bei lavinamųjų žaislų bei Bigjigs medinių lavinamųjų žaislų atstovai Lietuvoje.


DODO Toys yra originalių, gražių, vaikyste kvepiančių iliustracijų dėlionės vaikams. Dėlionės gaminamos ir kuriamos Ukrainoje. DODO Toys daug dėmesio skiria vaikų edukacijai ir lavinimui bei siūlo produktus už ypatingai draugišką kainą.

MINILAND - Ispanijos gamintojas, kurio asortimente rasite aukštos lavinamosios vertės lavinamuosius žaislus. Taip pat šis gamintojas žinomas dėl savo tvaraus požiūrio ir įdomiais bei kokybiškais lavinamaisiais žaislai, kuriuos visame pasaulyje pamėgo tiek tėveliai, tiek darželiai bei mokyklos. Taip pat Miniland asortimente taip pat rasite aukštos kokybės realaus vaiko proporcijų nuostabias vanile kvepiančias lėlytes, kurios skirtingų rasių ir lyčių.


BIGJIGS
 - tai aukštos kokybės ir lavinamosios vertės mediniai žaislai vaikams ir ne tik. Bigjigs yra šeimos verslas, įkurtas 1985 metais ir iki šiol valdomas šeimos narių, kas sąlygoja pradinių vertybių išsaugojimą. Šie žaislai išskirtiniai nuo raudonų lengvai atpažįstamų pakuočių iki išskirtinio dizaino medinių žaislų.

Susidomėjote? Parašykite mums ir sukursime Jums paskyrą. Didmeninė prekyba žaislais vykdoma itin paprastai: prisiregistravę kaip B2B klientas, matysite prekes su savo didmenine nuolaida, taigi galėsite greitai ir lengvai padaryti užsakymus bet kuriuo metu.

273152686_483364413202767_20716898013235 bb111-10.jpg

Dėl pasiūlymų kviečiame rašyti mums info@lapute.lt.

Sėkmės!

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį