Vonios žaislai

Vonios žaislai pačioms smagiausioms maudynėms! Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Mūsų internetinėje parduotuvėje yra patys smagiausi Yookidoo žaislai, UBBI, Liliiputiens, limpantys vonios žaislai ir kiti smagūs žaislai vaikams į vonią. Taip pat rasite ir patiems mažiausiams - Lilliputiens ir Yookidoo vonios žaislai kūdikiams.

Aktyvūs filtrai

Bigjigs silikoninis indelių bokštas

Kaina 11,50 €
Bigjigs silikoninis indelių bokštas. Tai jau klasikiniu tapęs indelių bokštas, kuris drauge gali būti naudojamas ir vonioje. Statykite ir griaukite bokštus, o vėliau pasiimkite indelius į vonią ar paplūdimy ir atraskite linksmybes su vandeniu ar smėliu. Kiekvienas indelis turi skylutes, per kurias bėga vanduo. Be to, indeliai pagaminti iš silikono, todėl mažylis gali drąsiai naudoti ir kaip kramtukus. Kompaktiškas, nedidelis indelių bokštas patogus pasiimti su savimi į kelionę ar išvyką. Maistinis silikonas yra tvarus pasirinkimas tėvams, ieškantiems ekologiškų žaislų. Jis yra patvarus, netoksiškas, atsparus dėmėms ir lengvai valomas bei prižiūrimas, be to, jame nėra porų daugintis bakterijoms. Savybės: - pagaminta iš 100 proc. maistinio silikono; - rinkinyje yra 7 skirtingų spalvų indeliai; - vienas žaislas, 4 paskirtys: kramtukai, bokštas, vonios ar vandens žaislas, smėlio žaislas; - žaislai lengvai prižiūrimi, lengva plauti, atsparūs aplinkos poveikiui; - galima plauti indaplovėje; - dydis sustatyto bokšto: 24 cm, didžiausia detalė: 8x5 cm, mažiausia detalė: 5x3 cm. BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. DĖMESIO: surenkant ir išpakuojant būtina suagusiojo priežiūra ir pagalba. GAMINTOJAS:  Bigjigs Toys Ltd , Elkhorn, Anglija.

Bigjigs silikoniniai vonios žaislai Draugeliai

Kaina 17,90 €
Bigjigs silikoniniai vonios žaislai Draugeliai. Suspauskite vieną iš šių maudynių draugelių ir stebėkite kaip purškiamas vanduo. Rinkinyje rasite 3 iš maistinio silikono pagamintus vonios žaisliukus: pingviną, lokį ir ruonį. Vonios žaislai turi skylutes, per kurias bėga vanduo bei nelygius pagrindus, todėl pastačius ant lygaus paviršiaus jie smagiai linguoja. Visi žaisliukai atsidaro, todėl yra lengvai prižiūrimi: patogu išdžiovinti ar išplauti. Maistinis silikonas yra tvarus pasirinkimas tėvams, ieškantiems ekologiškų žaislų. Jis yra patvarus, netoksiškas, atsparus dėmėms ir lengvai valomas bei prižiūrimas. Savybės: - pagaminta iš 100 proc. maistinio silikono; - rinkinyje yra 3 gyvūnėliai: ruonis, lokys ir pingvinas; - kiekvienas gyvūnėlis turi 3 skylutes; - vonios žaislai lengvai prižiūrimi, atsidaro, todėl lengvai išdžiovinsite ar išvalysite; - gyvūnėlių pagrindas nelygus, todėl jie smagiai linguoja; - galima plauti indaplovėje; - dydis: 10x5,5 cm. BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. DĖMESIO: surenkant ir išpakuojant būtina suagusiojo priežiūra ir pagalba. GAMINTOJAS:  Bigjigs Toys Ltd , Elkhorn, Anglija.

Green Toys žaislinis laivas

Kaina 16,90 €
Green Toys žaislinis laivas. Ei, kapitone, ar pasiruošęs išplaukti? Mažiesiems jūreiviams tikrai patiks šis spalvingas laivelis ir nesvarbu ar jie plauks vonioje, ar baseine, ar ežere. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.). Apdovanojimai: Junior Design Awards - Highly Commended, Top 100 Newborn Essentials: Green Toys Tugboat, Canadian Toy Testing Council - Best Bet, Fat Brain Toy Award, 2017 Cribsie Award Finalists. Savybės: - paprastas dizainas - neribotos vaizduotės galimybės; - laivelis plūduriuoja vandens paviršiuje, turi platų snapelį vandens pasėmimui ar išpylimui; - pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko; - itin tvirtas ir ilgaamžis; - dydis: 22,9x11,4x13,3 cm. Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu. Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių. GAMINTOJAS: Green Toys, JAV .

Green Toys žaislinis lėktuvas Hidroplanas

Kaina 24,90 €
Green Toys žaislinis lėktuvas Hidroplanas. Sriskite su šiuo žaisliniu lėktuvu į kambarį, kiemą, vonią, baseiną ar paplūdimį! Kilkite į viršų arba stebėkite kaip laivas nusileidžia ant vandens ir  plūduriuoja. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.). Apdovanojimai: ASTRA Best Toys for Kids - Early Play. Savybės: - paprastas dizainas - neribotos vaizduotės galimybės; - laivas plūduriuoja ant vandens, turi besisukantį propelerį; - pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko; - itin tvirtas ir ilgaamžis; - dydis: 25x13x23 cm. Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu. Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Green Toys, JAV .

Vonios kreidelės (8 vnt.)

Kaina 9,95 €
Vonios kreidelės - tai smagūs vonios žaislai vaikams kūrybinėms ir meniškoms maudynėms. Šie vonios pieštukai yra tobulo dydžio mažoms rankytėms ir skirti naudoti ant lygaus, drėgno paviršiaus, pavyzdžiui, vonios plytelių ar vonios. Nesijaudinkite - jas taip pat labai lengva valyti, paprasčiausiai nuvalykite drėgnu skudurėliu.   Rinkinyje yra 8 spalvoti pieštukai su reguliuojamu laikikliu ir valymo šluostė.   Rekomenduojame vaikams 3+ amžiaus. Pakuotės dydis: 15,5x14 cm. Tiger Tribe - tai 2007 m. Australijoje dviejų vaikų tėvų Anthony ir Naomi įkurta įmonė. Vyras ir žmona augindami savo vaikus, norėjo sukurti dovanoms tinkančius žaislus, kurie būtų įdomūs, skatinantys kūrybiškumą, žavūs ir įtraukiantys bei linksmi. Pirmieji jų žaislai vaikams gimė šeimos garaže ir buvo testuojami šeimos vaikų. Šiuo metu Tiger Tribe žaislai jau paplitę visame pasaulyje, o įmonė nuolat auga. Tai išskirtinės, nematytos ir kūrybingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 m. Smulkios dalys, pavojus užspringti. Gamintojas: Imaginative Journeys, Australija.

Tiger Tribe vonios žaidimas-dėlionė Vonios žvejyba (8 el.)

Kaina 20,99 €
Tiger Tribe vonios žaidimas-dėlionė Vonios žvejyba (8 el.). Tai detalės, kurios sušlapusios puikiai limpa prie vonios sienų ir viena kitos, todėl ant sienų galima kurti savas istorijas ir situacijas. Detalės yra itin atsparios pelėsiui, greitai džiūsta, nesugeria vandens ir nekeičia formos. Rinkinyje yra ir tinklelis žuvytėms gaudyti. Sumeskite visas detales į vandenį ir leiskite mažyliui pradėti žvejybą! Sugavęs žuvytę galės ją priklijuoti prie vonios sienų ar vonelės. Žaidimas lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, vaizduotę, socialinius įgūdžius, loginį mąstymą. Rinkinyje yra 1 žuvų gaudymo tinklelis ir 7 žuvytės. Žuvytės dydis: 8x5,5x1 cm. Rinkinys gražiai supakuotas, todėl itin tinka kaip dovana vaikams. Tiger Tribe - tai 2007 m. Australijoje dviejų vaikų tėvų Anthony ir Naomi įkurta įmonė. Vyras ir žmona augindami savo vaikus, norėjo sukurti dovanoms tinkančius žaislus, kurie būtų įdomūs, skatinantys kūrybiškumą, žavūs ir įtraukiantys bei linksmi. Pirmieji jų žaislai vaikams gimė šeimos garaže ir buvo testuojami šeimos vaikų. Šiuo metu Tiger Tribe žaislai jau paplitę visame pasaulyje, o įmonė nuolat auga. Tai išskirtinės, nematytos ir kūrybingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. Gamintojas: Imaginative Journeys, Australija.

Dovanų kuponas

Kaina 10,00 €
Neišsirenkate? Nežinote, ką mažylis turi ar mėgsta? Dovanų kuponas - puikus sprendimas, kai nenori rizikuoti! :) Dovanų kuponas galios 12 mėn. nuo užsakymo datos www.lapute.lt svetainėje arba fizinėje parduotuvėje (Šv. Jokūbo 12, Druskininkai). D Ė M E S I O: 1. Užsakę norimą kiekį dovanų kuponų (po 10 Eur), pasirinkite atsiėmimą Druskininkuose (nebus skaičiuojamos siuntimo išlaidos), tokiu atveju gausite kuponą PDF formatu savo el.paštu. Jei norite gauti atspausdintą dovanų kuponą, tuomet pasirinkite Jums patogų siuntimo būdą; 2. Dovanų kuponas bus suformuotas vienas su pasirinkta kupono verte, pvz. užsakius 5 vnt. kuponų, gausite vieną 50 Eur vertės kuponą, tačiau jį galėsite panaudoti dalimis per kelis kartus. 3. Gavę apmokėjimą, nurodytu el.paštu atsiųsime Jums dovanų kuponą.

Tiger Tribe vonios žaidimas-dėlionė Vonios istorijos (19 el.)

Kaina 19,99 €
Tiger Tribe vonios žaidimas-dėlionė Vonios istorijos (19 el.). Tai detalės, kurios sušlapusios puikiai limpa prie vonios sienų ir viena kitos, todėl ant sienų galima kurti savas istorijas ir situacijas. Detalės yra itin atsparios pelėsiui, greitai džiūsta, nesugeria vandens ir nekeičia formos. Žaidimas lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, vaizduotę, socialinius įgūdžius, loginį mąstymą. Sumeskite detales į vonią ir kurkite savo undinėles ir naujas vonios istorijas. Rinkinyje yra 18 detalės ir vonelė (dugne yra skylutės) su prisiurbtukais detalėms laikyti. Undinėlės viršutinės dalies dydis: 7x7x1 cm. Rinkinys gražiai supakuotas, todėl itin tinka kaip dovana mergaitei. Tiger Tribe - tai 2007 m. Australijoje dviejų vaikų tėvų Anthony ir Naomi įkurta įmonė. Vyras ir žmona augindami savo vaikus, norėjo sukurti dovanoms tinkančius žaislus, kurie būtų įdomūs, skatinantys kūrybiškumą, žavūs ir įtraukiantys bei linksmi. Pirmieji jų žaislai vaikams gimė šeimos garaže ir buvo testuojami šeimos vaikų. Šiuo metu Tiger Tribe žaislai jau paplitę visame pasaulyje, o įmonė nuolat auga. Tai išskirtinės, nematytos ir kūrybingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. Gamintojas: Imaginative Journeys, Australija.

Yookidoo Fontanas su priedais

Kaina 33,99 €
Yookidoo fontanas su priedais yra puikus žaislas, siūlantis daugybę būdų, kaip atrasti naujus vandens džiaugsmus. Fontanas turi unikalų vandens siurbliuką, kuris leidžia vandenį kaip fontanas. Dėliok priedus ir stebėk kaip skirasi jų savybės: vienas sukasi, kitas purškia ir t.t. Laivelius galima naudoti ir kaip atskirus vonios žaislus. Yookidoo vandens žaislai ne tik lavina akių-rankų koordinciją, priežasties-pasėkmės suvokimą, tačiau ir skatina kūrybinius eksperimentus. Reikalingos 3xAA baterijos. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Green Toys žaislinis submarinas

Kaina 16,90 €
Green Toys žaislinis submarinas. Griebkite šio spalvingo submarino rankeną ir nerkite kuo giliau! Panardinkite jį po vandeniu, kad ištirtumėte reljefą dugne, o tuomet leiskite jam iškilti į paviršių ir stebėkite kaip išbėga vanduo. Visi "Green Toys" žaislai pagaminti iš perdirbto plastiko ir yra itin tvirti bei ilgaamžiai. Medžiagoje nėra BPA, PVC, ftalatų ir išorinių dangų (dažų, klijų ir t.t.). Apdovanojimai: Oppenheim Toy Portfolio - SNAP, Oppenheim Toy Portfolio - Platinum. Savybės: - paprastas dizainas - neribotos vaizduotės galimybės; - submarinas tinka vonios, baseino, paplūdimio žaidimams su vandeniu; - galinis propeleris sukasi; - pagaminta iš 100 proc. perdirbto plastiko; - itin tvirtas ir ilgaamžis; - dydis: 13,34x11,43x26,04 cm. Green Toys - visame pasaulyje gerai žinomas kaip itin atsakingas prekinis ženklas. Šis gamintojas gamina tik itin krupščiai patikrinto dizaino žaislus. Paimami visiems gerai žinomi ir labiausiai pasiteisinę žaislų tipai, tuomet sukuriami jų 2D ir 3D dizainai, jie pristatomi tėvams ir tik tuomet, kai gamintojas tikras, kad šis dizainas yra geriausias - žaislas paleidžiamas į rinką. Turbūt todėl šie žaislai taip dažnai patinka mažiesiems, nors neturi jokios elektronikos ir yra paremti paprastumu. Be to, šis gamintojas visus žaislus gamina iš perdirbto plastiko. Gamintojas nepjauna jokių augalų, negamina naujo plastiko, nenaudoja dažų, klijų, tik perdirba tai kas jau pagaminta - plastiką. Daugiausiai tai pieno buteliukai. Kas yra lietęs šio gamintojo žaislus, tikrai žino, kad tai ypatingos kokybės ir tvirtumo medžiaga, kuri tarnaus itin ilgai. Tai puikūs itin aukštos kokybės žaislai vaikams, kurių dauguma turi ir aukštą lavinamąją vertę. Popoliariausi šio gamintojo žaislai: mašinytės, lėktuvai, povandeniniai laivai, rūšiuoklės ir kt. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių. GAMINTOJAS: Green Toys, JAV .

Yookidoo vandens žaislas Banginis

Kaina 27,99 €
Povandeninis laivas su banginiu tikrai paįvairins Jūsų maudynių laiką. Neįprastais banginis spinduliuoja gerą nuotaiką ir siūlo daugybę žaidimo būdų vonioje. Daugiau informacijos rasite vaizdo medžiagoje žemiau: Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo Linksmasis kranelis

Kaina 27,50 €
Linksmasis kranelis yra puikus žaislas, siūlantis daugybę žaidimo variantų. Šis akumuliatorinis muzikinis žaislas turi unikalią vandens siurblių sistemą, suteikiančią ypatingai smagų laiką vandenyje. Daugiau rasite vaizdo medžiagoje žemiau. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Vaikiška plaušinė-lėlė Pingvinas

Kaina 14,95 €
Vaikiška plaušinė-lėlė Pingvinas. Ši medvilninė plaušinė yra ne tik maudynių kempinėlė, bet ir miela rankinė lėlė. Saugu plauti skalbimo mašinoje bei džiovinti džiovyklėje. Dydis: 30x41 cm. Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams. Produktas pažymėtas CE ženklu Tinka nuo gimimo. Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

Tiger Tribe vonios žaidimas-dėlionė Dinozaurai (11 el.)

Kaina 18,99 €
Tiger Tribe vonios žaidimas-dėlionė Dinozaurai (11 el.). Tai detalės, kurios sušlapusios puikiai limpa prie vonios sienų ir viena kitos, todėl ant sienų galima kurti savas istorijas ir situacijas. Detalės yra itin atsparios pelėsiui, greitai džiūsta, nesugeria vandens ir nekeičia formos. Be to, jos puikiai plūduriuoja ant vandens, taigi galėsite plukdinti dinozauriukus atn banglentės, salos ar vandens dinozauro. Žaidimas lavina tiek stambiąją, tiek smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, vaizduotę, socialinius įgūdžius, loginį mąstymą. Rinkinyje yra maišelis detalėms laikyti, 6 dinozaurai, 2 banglentės, plūduriuojanti sala. Dinozauro dydis: 10x10x0,5 cm. Rinkinys gražiai supakuotas, todėl itin tinka kaip dovana vaikams. Tiger Tribe - tai 2007 m. Australijoje dviejų vaikų tėvų Anthony ir Naomi įkurta įmonė. Vyras ir žmona augindami savo vaikus, norėjo sukurti dovanoms tinkančius žaislus, kurie būtų įdomūs, skatinantys kūrybiškumą, žavūs ir įtraukiantys bei linksmi. Pirmieji jų žaislai vaikams gimė šeimos garaže ir buvo testuojami šeimos vaikų. Šiuo metu Tiger Tribe žaislai jau paplitę visame pasaulyje, o įmonė nuolat auga. Tai išskirtinės, nematytos ir kūrybingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. Gamintojas: Imaginative Journeys, Australija.

Suction Kupz limpantys puodeliai

Kaina 15,90 €
Dėk vieną ant kito, ridenk, prilipink ar gurkštelk! Kiekvienas iš šių šešių spalvotų puodelių turi limpantį prie įvairių paviršių dugną ir viršutinę puodelio briauną. Pasiimkite juos į vonią, kad galėtumėte semti ir pilti vandenį, plukdyti puodelius ant vandens ar lipinti juos prie vonios sienų. Prilipinkite juos ant langų, sienų, stalų ir grindų - nesvarbu, kokie kūrybiniai sumanymai sukasi jūsų vaiko vaizduotėje, su šiais puodeliais įmanoma išpildyti juos visus. Arba tiesiog panaudokite juos praktiškai - gerkite vandenį ar sultis. Puodeliai pagaminti iš 100% silikono, tinkamo sąlyčiui su maistu, galima plauti indaplovėje. Suction Kupz leidžia pasitelkti fantaziją ir suteikia neribotas galimybes žaidimui be pabaigos. Fat Brain Toys - tai spalvingi, ryškūs ir unikalūs lavinamieji žaislai kūdikiams ir paaugusiems vaikams. Kramtukai, barškučiai, rūšiuoklės, vonios žaislai, lipšniukai, unikalūs konstruktoriai, stalo žaidimai vaikams - visa tai rasite Fat Brain Toys asortimente. Visi žaislai vaikams nuostabaus dizaino ir viliojantys mažuosius atradėjus. Mokymasis tikrai gali būti smagus! Fat Brain Toys - visame pasaulyje tiek tėvų, tiek vaikų pamilti lavinamieji žaislai vaikams. Be to, Fat Brain Toys yra pripažinti ir specialistų bei pelnę daugybę apdovanojimų! Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavoju užspringti. GAMINTOJAS: Fat Brain Toy Co, Elkhorn, Nebraska.

Moluk Oogi Bongo lipšniukas

Kaina 8,90 €
Oogi Bongo - naujasis gyventojas Oogi'ų pasaulyje. Sukurtas įkvėpti nepaprastas istorijas ir atgyti mažose rankytėse. Oogi padarėlis puikiai draugauja su kitais Oogi žmogeliukais ir ypač mėgsta žaisti vonioje. Pripildykite padarėlio duobutę vandens ir leiskitės į dar nepatirtų nuotykių pasaulį. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės, patvaraus silikono, jame nėra BPA, ftalatų, latekso, todėl jis tikrai saugus, patvarus ir lengvai valomas., mėtyti ir t.t.  Oogio kojytės limpa (vakuumo principu). Oogi Bongo yra labai jausmingas žaislas, jis mėgsta liesti, apsikabinti, susikabinti su kitais ir daryti beprotiškus akrobatinius triukus. Jo mėgstamiausi pomėgiai - Oogi’ų Joga, ekstremalus laipiojimas ar skraidymas, ir pašėlęs vandens taškymas. Pagamintas iš maistinio silikono: saugu plauti indaplovėje. Produkto dydis: 11 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti. Gamintojas: Moluk GmbH, Šveicarija.

Ubbi vandens žaislai Jūros gyvūnai

Kaina 10,99 €
Ubbi vandens žaislai Jūros gyvūnai. Trijų atidaromų ir miksuojamų gyvūnėlių  rinkinys (pingvinas, aštuonkojis, žuvytė). Kiekvieną figūrėlę galima pripilti vandens ir kurti linksmus vandens efektus. Gyvūnėliai minkšti, juos paspaudus iš burnyčių bėga vanduo. Tai puikus būdas pažinti gyvūnus, spalvas, lavinti motoriką bei sensorinius pojūčius. Po maudynių palikite žaislus išdžiūti. Jei yra poreikis galima plauti rankomis arba indaplovėje. Funkcijos: - 3 gyvūnėliai, - figūros dalosi į 2 dalis, kurios gali būti miksuojamos, - forma pritaikyta mažoms rankytėms, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Vieno gyvūno dydis apie 7,5 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Yookidoo vonios žaislas Žvejyba

Kaina 18,99 €
Yookidoo vonios žaislas Žvejyba. Šis vonios žaislas maudynes pavers smagiausia dienos dalimi! Rinkinyje yra magnetinė meškerė, su kuria mažieji galės pagauti 3 vonioje plaukiojančias žuvytes. Pagavus iškelkite žuvytę ir stebėkite kokį vandens efektą ji sukuria. Kiekviena iš žuvyčių turi skirtingą vandens efektą. Tai puikus rinkinys rankų ir akių koordinacijai lavinti. Yookidoo vonios žaislas tiks vonioje ir baseine. Savybės: - išmokstamas priežasties-pasekmės ryšys; - lavinama smulkioji ir stambioji motorika; - sukurta remiantis STEM metodu - supažindina mažylius su pagrindinėmis fizikos sąvokomis naudojant vandens galią; - lavina vaikų vaizduotę; - lavina vaiko rankų-akių koordinaciją, rankų miklumą ir motoriką. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 m. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Kaina 32,95 €
Linksmasis kranelis yra puikus žaislas, siūlantis daugybę žaidimo variantų. Šis akumuliatorinis muzikinis žaislas turi unikalią vandens siurblių sistemą, suteikiančią ypatingai smagų laiką vandenyje. Daugiau rasite vaizdo medžiagoje žemiau. Reikalingi 3xAA (LR6) elementai, rinkinyje nėra. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Lilliputiens vonios žaislas piramidė ančiukas Gaspard

Kaina 20,50 €
Lilliputiens vonios žaislas piramidė ančiukas Gaspard. Mielas žaislas ančiukas pagamintas iš 100 proc. silikono. Žaislas sudarytas iš 3 dalių, su kuriomis galima žaisti atskirai ar statyti vieną bendrą bokštą. Detalės lengvai valomos, todėl nesikaups vanduo ir nepelys. Dydis: 13,5x15,5x13 cm. Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

Tinti vonios rinkinys su kauke

Bazinė kaina 9,99 € −20% Kaina 7,99 €
Tinti vonios rinkinys su kauke. Sukurkite magiją vaikų maudynių metu. Rinkinyje rasite: gyvūno kartoninę kaukę, 2 pokšinčių kristalų pakelius, 3 skirtingų spalvų vonios tabletes. GALIMI gyvūnai: zebras, tigras, beždžionė (norėdami konkretaus gyvūno, nurodykite komentare). Tinti produktai pagaminti iš natūralių produktų, maistinių dažų, kurie yra visiškai saugūs vaiko odai bei nedažo vonios ar odos. Visas asortimentas yra dermatologiškai patikrintas ir pagamintas laikantis ES reglamentų, tinkamas net ir jautriausiai odai. Tai vienas populiariausių ir geriausiai žinomas vonios priemonių gamintojas pasaulyje. Po maudynių vonią nuplaukite švariu vandeniu. Produktas pažymėtas CE ženklu. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Tinti GmbH&Co.KG, Vokietija.

Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sort

Kaina 9,49 €
Novatoriška formų rūšiuoklė su sraigtais mažyliams, kurie dievina maudynes. Mažylis mokosi atpažinti formas bei spalvas, stiprina motoriką ir eksperimentiškai mokosi fizikos dėsnių. Vandens žaislas „Yookidoo“ buvo sukurtas pagal STEM metodiką (sant. angl. - mokslas, technologija, inžinerija, matematika). Žaidimo metu vaikas praplečia žinias apie jį supantį pasaulį, derindamas mokslą su malonumu. Pagrindiniai privalumai: - mokomasis vandens žaislas vaikams nuo 1 metų; - judantys elementai pritraukia dėmesį, sužadina smalsumą pasauliui; - rūšiuoti galima pagal 3 formas ir spalvas; - visos detalės sukurtos, kad būtų patogios mažoms rankytėms; - lengvas, higieniškas laikymas - žaislas tvirtinamas prie vonios prisiurbtukais. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vonios žaislas Puodeliai

Kaina 8,50 €
Mokomasis „Yookidoo“ vonios žaislas, skirtas vaikams nuo 8 mėnesių amžiaus. Trys smagūs puodeliai ir laikiklis leidžia mažyliui pilti vandenį keliais skirtingais būdais. Tai ne tik linksma, atpalaiduojanti pramoga, bet ir mokymasis. Žaislas sukurtas pagal STEM metodą (sant.angl. - mokslas, technologija, inžinerija, matematika), kuris leidžia išplėsti vaikų žinias per patirtį.  Pagrindiniai privalumai: - mokomasis vandens žaislas; - 3 juokingi puodeliai ir laikiklis suteikia daug galimybių, - sukurta pagal STEM metodiką; - vandens puodeliai pritaikyti mažoms rankytėms; - lengvas, higieniškas laikymas - žaislas, pritvirtintas prie vonios su spaustuku. Nauda vaikui: - daugialypis vystymasis (vaikas eksperimentuoja, konstruoja, įgyja žinių matematikos ir fizikos srityje); - stiprinti vaiko smalsumą ir kūrybiškumą; - mokomasi priežasties ir pasekmės ryšio; - lavina rankų-akių koordinaciją; - kūdikio jutiminė raida. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 8 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vonios žaislas Drambliukas FunElefun Fill 'N' Sprinkle

Kaina 13,99 €
Yookidoo vonios žaislas Drambliukas FunElefun Fill 'N' Sprinkle. Edukacinis, kūrybiškas „Yookidoo“ vonios žaislas vaikams nuo 18 mėnesių. Gražus dramblio galvos formos vandens piltuvėlis su didelėmis ausimis, už kurių mažylis galės patogiai laikyti, ir 3 unikalūs priedai skirtingiems vandens efektams išgauti. Mažylis griebia, pritvirtina skirtingus priedus prie drambliuko straublio ir mėgaujasi vandens poveikiu, tuo pačiu lavindamas raumenis ir motoriką. Leiskite mažyliui atrasti ir eksperimentuoti, žaisti savaip. Paaiškinkite jam fizikos principus (kaip piltuvas veikia, kur ir kokia vandens energija gali būti naudojama). Atminkite, kad geriausias būdas mokytis yra besilinksminant!   Šis linksmasis drambliukas sukurtas pagal STEM metodiką. Pakuotės dydis: - plotis 23 cm; - aukštis 22,5 cm; - gylis 11 cm. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo Ančiukų lenktynės

Kaina 34,99 €
Paleisk antytes! O ar dabar pagausi? Šis vandens žaislas tur unikalią vandens siurbimo sistemą, todėl žaidimai vonioje tampa dar smagesni. Pritvirtinkite fontaną prie plokščio paviršiaus vonios apačioje, pritvirtinkite visus tris siurbtukus, įsitikindami. Užpildykite vonią vandeniu. Vandens lygis turėtų būti 4–14 cm. Įjunkite žaislą įjungimo / išjungimo mygtuku, esančiu ant žalio lapo. Paleiskite žaisliukų į mėlyną ežerėlį ir stebėkite kaip vienas kitą vejasi. Paimkite vieną ančiuką ir uždėkite ant fontanėlio - štai naujas vandens triukas! Keiskite ančiukus, paklauskite vaiko kokia ančiuko spalva, ar žino kiek ančiukų yra fontanėlyje ar koks skaičiukas parašytas ant ančiuko. Apdovanojimai: - Metų žaislas - 2016 m Toy Award; - Top Toy of the Year Award 2016 - Creative Cild Awards. Rinkinyje: - 1x fontanas; - 4x juokingi ančiukai. Fontano matmenys: - skersmuo 21 cm; - aukštis 14 cm. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo Povandeninis laivas

Kaina 34,95 €
Originalus žaislas Jūsų vaiko maudynėms! Specialus akumuliaturius, maitnamas baterijomis, siurbia vandenį per povandeninį laivą ir purškia jį per specialų dušą, o smagios detalės žaidimą paverčia nenusibostančiu. Daugiau rasite  vaizdo medžiagoje. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Ludi vonios žaislai Jūros gyvūnai (4 vnt.)

Kaina 7,95 €
Ludi vonios žaislai Jūros gyvūnai (4 vnt.). Rinkinyje 4 guminiai vaikams gerai pažįstami gyvūnėliai: krabas, vėžys, aštuonkojis ir jūros arkliukas. Kiekvienas gyvūnėlis burnytėje turi skylutę, todėl gali purkšti vandenį. Gyvūnėlių dydis apie: 8x6x4 cm. LUDI yra prancūzų prekinis ženklas, kuris jau beveik 30 metų kuria lavinamuosius žaislus, sensorinius kamuoliukus, kilimėlius, vonios žaislus ir kitus žaislus vaikams. Prancūzų gamintojas Ludi didžiuojasi galėdamas būti vaikų mokymosi, lavinimo ir atradimų draugu bei turima galimybe kurti tam priemones. Lavinamieji žaislai kūdikiams ir vyresniems vaikams, vonios žaislai, kilimėliai, sensoriniai kamuoliukai, minkštos pirmosios knygutės kūdikiams, lavinamieji kūbai, paplūdimio palapinės, kamuoliukų baseinai ir dar daugybė kitų nuostabių lavinimo priemonių vaikams galima rasti Ludi asortimente. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėnesių. GAMINTOJAS: Ludi, Prancūzija.

Ubbi vandens žaislai Jūros gyvūnai (3 vnt.)

Kaina 10,99 €
Ubbi vandens žaislai Jūros gyvūnai. Trijų atidaromų ir miksuojamų gyvūnėlių  rinkinys (pingvinas, aštuonkojis, žuvytė). Kiekvieną figūrėlę galima pripilti vandens ir kurti linksmus vandens efektus. Gyvūnėliai minkšti, juos paspaudus iš burnyčių bėga vanduo. Tai puikus būdas pažinti gyvūnus, spalvas, lavinti motoriką bei sensorinius pojūčius. Po maudynių palikite žaislus išdžiūti. Jei yra poreikis galima plauti rankomis arba indaplovėje. Funkcijos: - 3 gyvūnėliai, - figūros dalosi į 2 dalis, kurios gali būti miksuojamos, - forma pritaikyta mažoms rankytėms, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Vieno gyvūno dydis apie 7,5 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Ludi vonios žaislai Ūkis (4 vnt.)

Kaina 7,95 €
Ludi vonios žaislai Ūkis (4 vnt.). Rinkinyje 4 guminiai vaikams gerai pažįstami gyvūnėliai: avytė, viščiukas, karvytė ir paršiukas. Kiekvienas gyvūnėlis burnytėje turi skylutę, todėl gali purkšti vandenį. Gyvūnėlių dydis apie: 8x6x4 cm. LUDI yra prancūzų prekinis ženklas, kuris jau beveik 30 metų kuria lavinamuosius žaislus, sensorinius kamuoliukus, kilimėlius, vonios žaislus ir kitus žaislus vaikams. Prancūzų gamintojas Ludi didžiuojasi galėdamas būti vaikų mokymosi, lavinimo ir atradimų draugu bei turima galimybe kurti tam priemones. Lavinamieji žaislai kūdikiams ir vyresniems vaikams, vonios žaislai, kilimėliai, sensoriniai kamuoliukai, minkštos pirmosios knygutės kūdikiams, lavinamieji kūbai, paplūdimio palapinės, kamuoliukų baseinai ir dar daugybė kitų nuostabių lavinimo priemonių vaikams galima rasti Ludi asortimente. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėnesių. GAMINTOJAS: Ludi, Prancūzija.

Shnuggle vonios žaislai Laiveliai (4 vnt.)

Kaina 13,95 €
Shnuggle vonios žaislai Laiveliai (4 vnt.). Keturių minkšto silikono laivelių formos vonios žaislų rinkinys maudynes pavers fantastišku nuotykiu. Vonios žaislai ugdys vaikų kūrybiškumą ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Be to, šiuos vonios žaislus vaikams galėsite naudoti ne tik vonioje, bet ir baseine, pripučiamame baseine ar net upelyje. Šie vonios žaislai sukurti atsižvelgiant į mažas vaikų rankytes, pagaminti iš lengvo ir minkšto silikono, lengvai prižiūrimos. Savybės: - rinkinį sudaro 4 silikoniniai laiveliai; - laiveliai patogūs mažoms rankytėms; - žaislus galima naudoti ne tik vonioje; - pagamintas iš maistinio silikono; - lengvai prižiūrimi, išplaunami ir išdžiovinami; - be BPA, ftalatų, PAH. Medžiaga: 100 proc. maistinis silikonas. Shnuggle - tai inovatyvios, aukštos kokybės ir išskirtinės prekės kūdikiams ir vaikams. Gražus, patrauklus dizainas ir praktiškus bei komfortiškumas - tai ko siekia Shnuggle. Shnuggle gimė iš tėvų patirties ir noro sukurti prekes vaikams, kurios palengvintų kasdienybę tėvams ir vaikams. Shnuggle šiandien siūlo įvairaus pobūdžio prekes kūdikiams ir vaikams: priežiūros prekės, vonios žaislai, vonelės, miego pagalvėlės ir t.t. Tai prekės kūdikiams ir vaikams, kurios užtikrina saugesnę ir lengvesnę kasdienybę tėvams ir vaikams. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių. GAMINTOJAS: Shnuggle Ltd.

Shnuggle vonios žaislas žvaigždutė Wishy

Kaina 14,95 €
Shnuggle vonios žaislas žvaigždutė Wishy. Shnuggle vonios žaislas žvaigždutė Wishy yra daugiafunkcinis žaislas, kuris paįvairins ir padarys kiekvieną kūdikio maudymą malonesnį ir įdomesnį. Žvaigždės formos vonios žaislas susideda iš 3 elementų, leidžiančių žaisti skirtingomis formomis: semti vandenį, pilti vandenį ar sukurti lietutį. Vonios žaislas lavina jutimo pojūčius ir motorinę koordinaciją. Ant vandens paviršiaus padėtas žaislas plūduriuoja ir švelniai šviečia, o tai suteikia dar daugiau džiaugsmo maudynių metu.   Savybės: - vandeniui atsparus ir nepralaidus vonios žaislas plūduriuoja ir skleidžia švelnią šviesą; - saugus vonios žaislas, tinkantis vaikams nuo pirmųjų gyvenimo dienų; - atidaromi žaislo elementai leidžia žaisti skirtingomis formomis ir atrasti vandens efektus; - žaislas lavina vaiko motoriką ir sensoriką. Matmenys: 7,4 cm x 7,4 cm x 5,8 cm.   Saugumas: be BPA, ftalatų, PAH. Elementai yra nekeičiami ir nepasiekiami saugumo sumetimais. Vonios žaislas sukurtas taip, kad vanduo nepatektų į vidų, o tai apsaugo nuo pelėsio. Numatomas žaislo baterijos veikimo laikas yra apie 1 metus. Niekada nepalikite vaiko be priežiūros žaisdami vandenyje ir aplink jį. Apdovanojimai: - Best Baby and Toddler Gear 2018 Gold; - LBP Winner 2018 Best Baby Bath Toy Silver; - LBP Winner 2018 Best Baby Bathtime Accessory. Shnuggle - tai inovatyvios, aukštos kokybės ir išskirtinės prekės kūdikiams ir vaikams. Gražus, patrauklus dizainas ir praktiškus bei komfortiškumas - tai ko siekia Shnuggle. Shnuggle gimė iš tėvų patirties ir noro sukurti prekes vaikams, kurios palengvintų kasdienybę tėvams ir vaikams. Shnuggle šiandien siūlo įvairaus pobūdžio prekes kūdikiams ir vaikams: priežiūros prekės, vonios žaislai, vonelės, miego pagalvėlės ir t.t. Tai prekės kūdikiams ir vaikams, kurios užtikrina saugesnę ir lengvesnę kasdienybę tėvams ir vaikams. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių. GAMINTOJAS: Shnuggle Ltd.

Ubbi vandens žaislai Gyvūnėliai

Kaina 9,99 €
Ubbi vandens žaislai Gyvūnėliai. Keturių atidaromų ir miksuojamų gyvūnėlių  rinkinys (ruonis, aštuonkojis, krabas, banginis). Kiekvieną figūrėlę galima pripilti vandens ir apvertus kurti linksmus vandens efektus. Tai puikus būdas pažinti gyvūnus, spalvas, lavinti motoriką bei sensorinius pojūčius. Kadangi gyvūnėliai tvirto plastiko (jungiant vaikui patogu laikyti, jie nesubliūkšta kaip guminiai), tai puiki priemonė lavinti rankų-akių koordinaciją, motoriką  ar pradėti rūšiuoti pagal spalvas. Po maudynių palikite žaislus išdžiūti. Jei yra poreikis galima plauti rankomis arba indaplovėje. Funkcijos: - 4 gyvūnėliai, - figūros dalosi į 2 dalis, kurios gali būti miksuojamos, - forma pritaikyta mažoms rankytėms, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Vieno gyvūno dydis apie 7,5 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Yookidoo vonios žaislas EleFountain

Kaina 37,99 €
Yookidoo vonios žaislas EleFountain. Maudynių laikas bus pats smagiausias su šiuo mielu ir linksmu drambliuku! Šis baterijomis maitinamas drambliuko fontanas sukurtas skatinti vaizduotę ir kūrybiškum1, turi 4 cirko priedus, kurie padeda lavinti smulkiąją motoriką ir kiekvienas jų sukuria skirtingą vandens efektą. Kadangi vanduo sukuria judėjimą, jis parodo pagrindinius fizikos ir STEM principus Reikalingos 4 AA baterijos, rinkinyje nėra. Savybės: - išmokstamas priežasties-pasekmės ryšys; - lavinama smulkioji ir stambioji motorika; - sukurta remiantis STEM metodu - supažindina mažylius su pagrindinėmis fizikos sąvokomis naudojant vandens galią; - lavina vaikų vaizduotę; - lavina vaiko rankų-akių koordinaciją, rankų miklumą ir motoriką. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vonios žaislas Vandens patranka

Kaina 32,99 €
Yookidoo vonios žaislas Vandens patranka. Neįtikėtinai smagus žaislas vonioje! Spalvingame rinkinyje yra patranka, žiedas (vartai) ir 5 kamuoliai. Vaikai mankština rankas spausdami specialų patrankos mygtuką, kuris paleidžia vandens šūvį-srovę :) Vandens patranką galima pritvirtinti prie vonios siurbtukais, tada ji stabiliai stovi, kai šaunama. Kamuoliukus galima laikyti pridedamame krepšyje, kuris prie vonios plytelių pritvirtinamas siurbtukais. Savybės: - išmokstamas priežasties-pasekmės ryšys; - lavinama smulkioji ir stambioji motorika; - sukurta remiantis STEM metodu - supažindina mažylius su pagrindinėmis fizikos sąvokomis naudojant vandens galią; - lavina vaikų vaizduotę; - lavina vaiko rankų-akių koordinaciją, rankų miklumą ir motoriką. Rinkinyje yra: - patrankos pagrindas, tvirtinamas siurbtukais; - patranka; - lipuku tvirtinamas lankas-vartai; - 4 spalvoti kamuoliai; - krepšys priedams laikyti. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Ubbi vandens žaislai Gyvūnėliai

Kaina 9,99 €
Ubbi vandens žaislai Gyvūnėliai. Keturių atidaromų ir miksuojamų gyvūnėlių  rinkinys (ruonis, aštuonkojis, krabas, banginis). Kiekvieną figūrėlę galima pripilti vandens ir apvertus kurti linksmus vandens efektus. Tai puikus būdas pažinti gyvūnus, spalvas, lavinti motoriką bei sensorinius pojūčius. Kadangi gyvūnėliai tvirto plastiko (jungiant vaikui patogu laikyti, jie nesubliūkšta kaip guminiai), tai puiki priemonė lavinti rankų-akių koordinaciją, motoriką  ar pradėti rūšiuoti pagal spalvas. Po maudynių palikite žaislus išdžiūti. Jei yra poreikis galima plauti rankomis arba indaplovėje. Funkcijos: - 4 gyvūnėliai, - figūros dalosi į 2 dalis, kurios gali būti miksuojamos, - forma pritaikyta mažoms rankytėms, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Vieno gyvūno dydis apie 7,5 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėn. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Ubbi vandens žaislai Jūros žvaigždės

Kaina 9,99 €
Ubbi vandens žaislai Jūros žvaigždės. Trijų skirtingų spalvų vonios žaislų rinkinys draugiškų jūros žvaigždžių kompanija. Kiekvienas iš jų yra lankstus ir su siurbtukai, kurie puikiai limpa prie vonios ir sienų. Tai puikus pratimas vaikų motorikai, leidžiantis derinti mokymąsi su smagumynais. Po maudynių žaisliukus palikite išdžiūti, o prireikus plaukite rankomis arba indaplovėje (viršutinėje lentynoje). Savybės: - 3 vonios žaislų rinkinys, - žaislai lankstūs, - jūros žvaigždžių galūnėse yra prisiurbtukai, - forma ir dydis pritaikyta vaikų rankytėms, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Dydis: 11,5x11,5 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Ubbi vandens žaislas Švyturys

Kaina 10,99 €
Ubbi vandens žaislas Švyturys. Lavinamasis žaislas susidedantis iš 6 puodelių, kurie sudėti sukuria spalvingą švyturį. Tai žaislas vaikams, mokantis pažinti dydžius ir pritaikyti juos vienas prie kito. Tai ne tik puiki lavinamoji priemonė, tačiau ir smagus vandens žaislas. Kiekvienas puodelis turi skylutes, o švyturio viršutinė dalis malūnėlį. Po maudynių palikite žaislą išdžiūti. Prireikus galima plauti rankomis arba indaplovėje (viršutinėje lentynoje). Savybės: - 2 in 1: lavinamasis žaislas ir vonios žaislas, - 6 puodeliai sudedami į piramidę, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Dydis: - plotis 10 cm, - aukštis 18 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Ubbi vandens žaislas Laivas

Kaina 10,99 €
Ubbi vandens žaislas Laivas. Tai minkštas silikoninis vonios žaislas su 4 plastikiniais gelbėjimosi ratais, kurie žaidimo metu plūduriuoja ant vandens. Žaidžiant galima plukdyti laivelį, suverti ratus ant laivo kaminų, o apvertus laivą galima sukurti lietutį.  Tai smagus žaislus, kuriuo smagu žaisti ne tik vandenyje, tačiau ir kambaryje, veriant žiedus ant laivo ir taip lavinant rankų-akių koordinaciją, motoriką. Išsimaudžius palikite žaislą išdžiūti. O prireikus galite plauti rankomis arba indaplovėje (viršutinėje lentynoje). Savybės: - 2 in 1: lavinamasis ir vandens žaislas, - plūduriuoja vandens paviršiuje, - lavina rankų-akių koordinaciją, - higieniškas - lengvai plaunamas ir džiovinamas, - be PVC, BPA ir ftalatų, - galima plauti indaplovėje. Laivo dydis: - aukštis 8 cm, - ilgis 21 cm, - plotis 11 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėn. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Yookidoo vonios žaislas Drambliukas FunElefun Fill 'N' Sprinkle

Kaina 12,99 €
Yookidoo vonios žaislas Drambliukas FunElefun Fill 'N' Sprinkle. Edukacinis, kūrybiškas „Yookidoo“ vonios žaislas vaikams nuo 18 mėnesių. Gražus dramblio galvos formos vandens piltuvėlis su didelėmis ausimis, už kurių mažylis galės patogiai laikyti, ir 3 unikalūs priedai skirtingiems vandens efektams išgauti. Mažylis griebia, pritvirtina skirtingus priedus prie drambliuko straublio ir mėgaujasi vandens poveikiu, tuo pačiu lavindamas raumenis ir motoriką. Leiskite mažyliui atrasti ir eksperimentuoti, žaisti savaip. Paaiškinkite jam fizikos principus (kaip piltuvas veikia, kur ir kokia vandens energija gali būti naudojama). Atminkite, kad geriausias būdas mokytis yra besilinksminant!   Šis linksmasis drambliukas sukurtas pagal STEM metodiką. Pakuotės dydis: - plotis 23 cm; - aukštis 22,5 cm; - gylis 11 cm. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vonios žaislas Ugniagesys Fredis

Kaina 31,99 €
Yookidoo vonios žaislas Ugniagesys Fredis. Neįtikėtinas vonios žaislas, leidžiantis Jūsų vaikui įsijausti į ugniagesio vaidmenį. Baterija varomas hidrantas su keturiais nuimamais gaisro gesinimo priedais. „Ready Freddy“ yra interaktyvus žaislas vaikams, skatinantis kūrybišką vaidmenų žaidimą. Kartu sugalvokite istoriją, kurioje jūsų vaikas atliks „žvaigždės“ vaidmenį. Įstatykite hidrantą į vonią, pripildytą vandens - įsitikinkite, kad vandens yra ne mažiau kaip 5 cm, kad padengtų hidranto dugną. Pritvirtinkite visus gaisrininkų priedus ir patraukite svirties rankeną, kad suaktyvintumėte baterijomis valdomą cirkuliacijos siurblį (CWP). Atminkite, kad tai mokomasis žaislas - naudokite jį kalbėdami su vaiku apie hidrodinamikos principus. Kas atsitinka, kai mes traukiame svirtį? Kas būtų, jei užkimštume vieną iš skylių? Kada vanduo bėga didesne jėga? Prijunkite vandens matuoklį ar besisukantį ratą, kad galėtumėte pasikalbėti su savo vaiku apie vandens energijos naudojimą įvairiems tikslams. Atminkite, kad kuo labiau skatinsite vaiką tyrinėti ir atrasti, tuo labiau sustiprinsite žaidimo ir mokymosi santykį, o geriausias būdas mokytis ir yra žaidimas! Po žaidimo visus nuimamus priedus galima pritvirtinti prie hidranto, kas palengvins jų laikymą.   Žaislas sukurtas remiantis STEM metodika, todėl skatina daugiakryptį vaiko vystymąsi. Reikalingos 4xAA baterijos - nepridedamos. Pakuotės dydis: - plotis 29 cm - aukštis 36 cm - gylis 10 cm Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys

Kaina 26,99 €
Yookidoo vandens žaislas antinas ugniagesys. Unikali Yookidoo siurbliuko sistema ir daugybė antino priedų laiką vonioje pavers tikra pramoga. Keičiami antino priedai ir aksesuarai skatina vaiką žaisti kūrybiškai bei leidžia naudoti žaislą tiek vandenyje tiek ir kambaryje. Rinkinyje yra ir konteineris visiems priedams sudėti ir antinui nudžiūti, konteineris kabinasi prie sienos. Prieš žaisdami įsitikinkite, kad vandens lygis siekia bent 10 cm. Antino plaukimo kryptį galite reguliuoti reguliuodami jo patranką ir purškiamo vandens kryptį. Komplekte: - 1x antinas; - 15x priedų; - 1x laikymo konteineris. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vandens žaislas Antytė undinė

Kaina 26,99 €
Yookidoo vandens žaislas Antytė undinė. Unikali Yookidoo siurbliuko sistema ir daugybė antytės priedų laiką vonioje pavers tikra pramoga. Keičiami antytės priedai ir aksesuarai skatina vaiką žaisti kūrybiškai bei leidžia naudoti žaislą tiek vandenyje, tiek ir kambaryje. Rinkinyje yra ir konteineris visiems priedams sudėti bei antytei nutūpus nudžiūti. Konteineris kabinasi prie sienos. Prieš žaisdami įsitikinkite, kad vandens lygis siekia bent 10 cm. Antytės plaukimo kryptį galite reguliuoti reguliuodami jos patranką ir purškiamo vandens kryptį. Komplekte: - 1x antinas; - 15x priedų; - 1x laikymo konteineris. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo maudynių karuselė

Kaina 31,90 €
Yookidoo maudynių karuselė. Puikus žaislas, kuris suteikia daugybę būdu kaip atrasti įdomias veiklas vandenyje. Stovelis turi skirtingų, sodrių spalvų gėlių žiedus, kurios švelniai sukasi, o paukštukas sėdintis ant šakos purškia vandens srovelę. Paukštuką galite reguliuoti, kad purkštų ant gėlių arba tiesiog į vandenį. Galima reguliuoti purškimo intensyvumą. Žaislą lengvai pritvirtinsite tiek prie vonios, tiek prie vaikiškos vonelės. Prieš žaisdami įsitikinkite, kad mėlyna dalis yra po vandeniu, tuomet specialus siurbliukas tinkamai siurbs ir leis vandenį. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Ubbi vonios kilimėlis

Kaina 15,99 €
Ubbi vonios kilimėlis sukurtas atsižvelgiant į vaikų saugumą. Tekstūruotas paviršius apsaugo nuo slydimo ir kitų maudymosi pavojų. Vonios kilimėlyje yra daugiau nei 150 siurbtukų, kurių dėka jis saugiai prilimpa prie vonios dugno. Minkšta maloni medžiaga yra draugiška vaiko odai. Atsparus pelėsiams. Savybės: - tekstūruotas, neslidus paviršius, - maloni, minkšta medžiaga, - daugiau nei 150 siurbtukų, - atspari pelėsiams medžiaga, - be PVC, BPA ir ftalatų. Produkto matmenys: - ilgis 94 cm, - plotis 41 cm, - storis 0,6 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Ubbi vandens žaislai Lietutis

Kaina 9,99 €
Ubbi vandens žaislai Lietutis. Dviejų mielų vandens žaisliukų rinkinys, kurio pagalba vonioje galėsite džiaugtis linksmu lietučiu. Kiekvienas žaisliukas turi specialias skylutes, kurias uždengiant ir atidengiant valdomas lietutis.  Abu žaisliukai yra lengvai atidaromi, todėl po maudynių pilnai išdžiūna ir nebelieka pavojaus pelėsiui. Žaislai taip pat gali būti plaunami indaplovėje. Žaisluose nėra PVC, BPA ir ftalatų. Vieno žaislo dydis apie 10 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. GAMINTOJAS: Ubbi, Brooklyn, JAV.

Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sprinkle Water Lab

Kaina 17,50 €
Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sprinkle Water Lab. Vonios žaislas, kuris spaustukais tvirtinamas prie vonios ir sukuria galimybę atlikti įvarius bandymus su vandeniu ir vandens grandinėmis. Sukurtas remiantis STEM mokymosi principais. Supažindinda jaunus „mokslininkus“ su pagrindinėmis fizikos ir matematikos sąvokomis, naudodamas vandens galią. Skaidri vandens laboratorija leidžia jūsų vaikui pamatyti dvigubos kryžminės grandinės reakciją, stebint stebinančius vandens efektus! Dydis: 22x21x6,5 cm. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

Yookidoo vandens žaislas antinas piratas

Kaina 26,99 €
Yookidoo vandens žaislas antinas piratas. Unikali Yookidoo siurbliuko sistema ir daugybė antino priedų laiką vonioje pavers tikra pramoga. Keičiami antino priedai ir aksesuarai skatina vaiką žaisti kūrybiškai bei leidžia naudoti žaislą tiek vandenyje tiek ir kambaryje. Rinkinyje yra ir konteineris visiems priedams sudėti ir antinui nudžiūti, konteineris kabinasi prie sienos. Prieš žaisdami įsitikinkite, kad vandens lygis siekia bent 10 cm. Antino plaukimo kryptį galite reguliuoti reguliuodami jo patranką ir purškiamo vandens kryptį. Komplekte: - 1x antinas; - 15x piratų priedų; - 1x laikymo konteineris. Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta. Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.