Sveiki atradę mūsų parduotuvę vaikams!

Džiaugiamės, kad mus atradote ir kviečiame susipažinti :)

Parduotuvė vaikams Lapute.lt – tai šeimos verslas, siūlantis kokybiškas prekes vaikams. Itin kruopščiai ir atsakingai atrinktos prekės kūdikiams ir vaikams nuo gimimo iki paauglystės.

Lapute.lt parduotuvė vaikams

Laputė yra linksma, smalsi ir nekantraujanti kažko išmokti bei atrasti. Tokia yra ir mūsų šeimos vaikiškų prekių parduotuvė - nuolat ieškanti, kuo nustebinti savo klientus, besimokanti ir tobulėjanti.

Mūsų tikslas yra tapti atsakingais Jūsų vaikų auginimo partneriais, kurie pataria, palaiko ir įkvepia tėvystės kelyje. Mes tikime, kad tinkamai parinkti ir pateikti žaislai gali tarnauti ir dominti vaiką ilgai. Todėl ne tik nuolat ieškome ir bendraujame su įvairiais gamintojais, atrinkdami geriausius lavinamuosius žaislus sumaniausiems ir smalsiausiems vaikams, tačiau taip pat dirbame drauge su vaiko raidos specialistais (ergoterapeutais, logopedais, psichologais) bei ruošiame idėjas, kaip pateikti ir optimaliai išnaudoti turimus žaislus.

Nesistengiame vaikytis madų, ieškome ilgalaikių, naudingų bei tvarių produktų. Mūsų pagrindiniai kriterijai:
- kokybė,
- plačios panaudojimo galimybės,
- edukacinė vertė,
- protinga kaina.

Lapute.lt komanda

Mūsų komanda ir stiprybė - šeima.

Esame paprasti, nuoširdūs ir stengiamės tai perteikti savo darbu bei aptarnavimu. Internetinė parduotuvė vaikams Lapute.lt yra ne tik mūsų veikla, tačiau ir mūsų gyvenimo būdas, todėl gyvename tuo, ką darome. Kiekvienas Jūsų užsakymas yra nulydimas subtiliu džiaugsmo šokiu, o kiekvienas Jūsų paliktas atsiliepimas glosto širdį ir kiekvieną kartą sujaudina.Parduotuvės vaikams Lapute.lt komanda - šeima
Savo klientų aptarnavimui skiriame didžiausią dėmesį, todėl visada lanksčiai žiūrime į Jūsų prašymus ir paklausimus. Jei Jums kilo papildomų klausimų, turite pastabų, prašymų ar pasiūlymų, o galbūt Jums reikia patarimo, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mums visada malonu sulaukti mūsų klientų grįžtamojo ryšio.


Žiūrėti visas prekes


Parduotuvė vaikams klientės atsiliepimas ir padėka už dėmesį     Parduotuvės vaikams klientės atsiliepimas apie lapute.lt personalą     Parduotuvės vaikams klientės atsiliepimas apie Lapute.lt asortimentą

 • 0
  +

  aptarnauta klientų

 • 0
  +

  įvykdyta užsakymų

 • 0
  +

  prekių

 • 0
  +

  prekės ženklųEl. parduotuvė Lapute.lt parduotuvė vaikams dalinai finansuota Druskininkų savivaldybės
Elektroninės parduotuvės vaikams www.lapute.lt programavimo bei reklamos darbai dalinai finansuoti 2022 m. pasinaudojus Druskininkų savivaldybės parama smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams.