REKOMENDUOK IR SUTAUPYK IKI 50 PROC.!

Vis dažniau sulaukiame klientų, ateinančių jau su Jūsų rekomendacijomis apie mus arba mūsų produktus, tačiau Jūsų, rekomenduojančių mus, mes taip ir nesusekame. Dėl šios priežasties skelbiame akciją mūsų tyliesiems atstovams!

Nuo šiol pasidalinus įspūdžiais apie mūsų parduotuvę ar mūsų prekes, suteiksime dovanų kuponą!

- 10 proc. nuo sumokėtos už prekę sumos - palikite atsiliepimą prie įsigytos prekės mūsų svetainėje (prie įsigytos prekės skiltyje ATSILIEPIMAI), tik nepamirškite prieš palikdami atsiliepimą prisijungti, kad matytume Jūsų vartotoją;

- 30 proc. nuo sumokėtos už prekę sumos - pasidalinkite savo Facebook arba Instagram paskyros storiuose įsigytos prekės savo daryta nuotrauka ar filmuota medžiaga ir pažymėkite mus;

- 50 proc. nuo sumokėtos už prekę sumos - aprašykite (post'e) savo Facebook arba Instagram paskyroje pas mus įsigytą prekę su savo daryta nuotrauka ar filmuota medžiaga ir pažymėkite mus;

+ kaupsis 5 proc. lojalumo taškai - apie šią nuolaidą skaitykite žemiau.

PAVYZDYS: įsigijus prekę už 30 Eur ir jos nuotrauka pasidalinus savo profilyje storiuose gausite 9 Eur vertės nuolaidos kodą kitam apsipirkimui. Palikę atsiliepimą mūsų el.parduotuvėje - 3 Eur, o pasidalinę nuotrauka poste - 15 Eur.


Nuolaidos SUMUOJAMOS, tačiau negali viršyti 50 proc. prekės vertės, t.y. tai pačiai prekei galite palikti atsiliepimą ir įkelti storį, taip gaudami 40 proc. nuolaidą.
Nuolaidų GALIOJIMAS: 12 mėn. nuo nuolaidos kodo gavimo dienos.

DĖMESIO! Vienu metu (viename post'e, storiuose ar atsiliepime) galite rekomenduoti tik vieną prekę, t.y. už vieną įrašą nuolaida taikoma tik vienai prekei. Norint gauti nuolaidą kelioms prekėms, kiekvienai jų turi būti atskiri įrašai.
Aprašant prekę ar keliant storius savo socialinėje paskyroje, įraše nepamirškite pažymėti ir mus (
Facebook paskyra, Instagram paskyra), kad Jūsų įrašas nepasimestų ir mes jį matytume. Jei dėl Jūsų paskyros privatumo nustatymų mes šių įrašų nematome, atsiųskite mums nuotrauką :)

LOJALUMO TAŠKAI - 5 proc.

Užsiregistravę ir pirkdami mūsų svetainėje nuo kiekvieno išleisto euro gaunate 1 tašką, kuris atitinka 5 centus. Sukauptus taškus galite panaudoti kaip nuolaidą kitam apsipirkimui arba sukaupus atitinkamą sumą galite pilnai atsiskaityti už pasirinktą prekę. Savo sukauptus taškus galite matyti ir sekti savo paskyroje (paspaudę būsite nukreipti tiesiai į skiltį). Sukauptus taškus galite matyti skiltyje "Mano lojalumo taškai". Taip pat prie kiekvienos prekės matysite kiek taškų galite gauti, jei nuspręsite ją įsigyti.

Nuolaidų GALIOJIMAS: 12 mėn. nuo nuolaidos kodo gavimo dienos.

GIMTADIENIO NUOLAIDA - 10 proc.

Registruodamiesi mūsų svetainėje  nurodykite savo vaiko gimimo datą ir visą savaitę prieš gimtadienio dieną pirkite su 10 proc. nuolaida! Nuolaidų kuponą gausite nurodytu el. paštu.
DĖMESIO: ši akcija galioja tik vaikų gimtadieniams (asmenims iki 16 m.), todėl registruodamiesi nurodykite vaiko, ne savo gimimo datą.