Kanceliarinės prekės

Kanceliarinės prekės vaikams - tai aukštos kokybės pieštukai, flomasteriai, guašas, akvareliniai dažai, popierius, įvairios priemonės darbeliams ir veikloms drauge su vaiku. Šiomis priemonėmis ne tik piešite ir kursite su malonumu, tačiau galėsite paįvairinti jau pamėgtus žaidimus su turimais žaislais. Kanceliarinės priemonės darželiui, mokyklai ar veikloms namuose.

Aktyvūs filtrai

The Mouse Mansion klijai

Kaina 3,95 €
The Mouse Mansion klijai. Greitai džiūstantys vandens pagrindo balti klijai, kurie išdžiūsta iki skaidraus ir sukuria elastingą lipnią plėvelę. Šiuos klijus galima lengvai išplauti iš drabužių, pašalinti dėmes drungnu vandeniu ir muilu. Naudojimas: užtepkite klijus, sudėkite dalis ir tvirtai paspauskite. Taikoma: popieriui, kartonui, kamščiui, medžiui, polistireniniam putplasčiui, odai, tekstilei ir lengviesiems plastikams. Po naudojimo sandariai uždarykite dangtelį. Kiekis: 100 ml. Daugiau idėjų, kaip sukurti stebuklingus peliukų namus rasite čia: https://www.youtube.com/@TheMouseMansion/videos Vienoje iš Olandijos gatvių yra stebuklingas peliukų muziejus. Jame kuriasi ir gyvena patys mieliausi pasaulio peliukai: tėčiai, mamos, tetos, dėdės, seneliai ir, žinoma, vaikai. Jie nuolat dirba ir stato bei puošia savo namus, juos dažo, tapetuoja, daro baldus ir kitas namų detales. Tai ne tik pliušiniai peliukai, tai maža stebuklinga pasaka, kuri atkeliauja drauge su peliukais į Jūsų namus. Statykite savo peliukams namus, dažykite juos, rinkite baldus ir leiskite laiką jaukiai drauge! Juk tai ne apie žaislus, o apie kūrybą ir laiką kartu. Produktas paženklintas CE ženklu. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: The Mouse Mansion, Olandija.

The Mouse Mansion dekoravimo mišinys

Kaina 8,95 €
The Mouse Mansion dekoravimo mišinys. Didžioji dalis peliukų dvaro pagaminta iš kartoninių dėžių ir dekoruota specialiu "tinku". Naudodami šį Paper Mache Pulp Mix "tinką" galite lengvai patys pastatyti peliukų dvarą! Tiesiog įpilkite šiek tiek vandens.  Ši dekoravimo medžiaga puikiai tinka sienų, kampų, sijų dekoravimui. Kiekis: 150 gr. Daugiau idėjų, kaip sukurti stebuklingus peliukų namus rasite čia: https://www.youtube.com/@TheMouseMansion/videos Vienoje iš Olandijos gatvių yra stebuklingas peliukų muziejus. Jame kuriasi ir gyvena patys mieliausi pasaulio peliukai: tėčiai, mamos, tetos, dėdės, seneliai ir, žinoma, vaikai. Jie nuolat dirba ir stato bei puošia savo namus, juos dažo, tapetuoja, daro baldus ir kitas namų detales. Tai ne tik pliušiniai peliukai, tai maža stebuklinga pasaka, kuri atkeliauja drauge su peliukais į Jūsų namus. Statykite savo peliukams namus, dažykite juos, rinkite baldus ir leiskite laiką jaukiai drauge! Juk tai ne apie žaislus, o apie kūrybą ir laiką kartu. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: The Mouse Mansion, Olandija.

The Mouse Mansion pagaliukai (200 vnt.)

Kaina 7,95 €
The Mouse Mansion pagaliukai (200 vnt.). Originaliame peliukų dvare daugybė dalykų yra pagaminta naudojant medinius ledų pagaliukus. Šioje dėžutėje yra 200 tokių pagaliukų, todėl su jais galėsite sukurti daugybę įvairių dalykų! Ką galima padaryti naudojant pagaliukus? Pavyzdžiui: - medines sienų dailylentes; - grindis; - lentynas; - įvairius baldus. Šioje dėžutėje yra pakankamai pagaliukų, kad būtų galima padaryti grindų dangą dviejuose kambariuose (priklausomai nuo kambario dydžio) ir pagaminti keletą baldų. Daugiau idėjų, kaip sukurti stebuklingus peliukų namus rasite čia: https://www.youtube.com/@TheMouseMansion/videos Vienoje iš Olandijos gatvių yra stebuklingas peliukų muziejus. Jame kuriasi ir gyvena patys mieliausi pasaulio peliukai: tėčiai, mamos, tetos, dėdės, seneliai ir, žinoma, vaikai. Jie nuolat dirba ir stato bei puošia savo namus, juos dažo, tapetuoja, daro baldus ir kitas namų detales. Tai ne tik pliušiniai peliukai, tai maža stebuklinga pasaka, kuri atkeliauja drauge su peliukais į Jūsų namus. Statykite savo peliukams namus, dažykite juos, rinkite baldus ir leiskite laiką jaukiai drauge! Juk tai ne apie žaislus, o apie kūrybą ir laiką kartu. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 6 metų. ĮSPĖJIMAS. Netinka vaikams iki 3 metų . Mažos dalys. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: The Mouse Mansion, Olandija.

Miniland modeliavimo rinkinys (14 cm, 5 vnt.)

Kaina 4,40 €
Miniland modeliavimo rinkinys (14 cm, 5 vnt.). 4 pagrindiniai plastilino ar modelino modeliavimo elementai ir saugios mažiems vaikams žirklės. Žaidimas modelinu ar plastilinu lavina mažųjų smulkiąją motoriką, stiprina rankytes ir ruošia jas rašymui. Taip pat lavina vaizduotė ir kūrybiškumas. Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Be to, Miniland vaikų žaislai ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir supakuoti taip, kad būtų puikus ir naudingas pasirinkimas kaip dovanos vaikams. Miniland asortimente skirtingų medžiagų žaislai: plastikiniai žaislai, ekologiško plastiko žaislai ir mediniai žaislai vaikams. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai. Taip pat Miniland nemažą gamybos dalį užima ir prekės vaikams bei prekės kūdikiams, tai: migdukai kūdikiams, vaikiškos naktinės lempos, vaikiškos gertuvės, maisto šildytuvai, maisto termosai, lėkštės vaikams, termometrai, mobilios auklės kūdikiams, hermetiški indeliai ir t.t. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti. GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Miniland didelė plastikinė adata (1 vnt.)

Kaina 0,20 €
Miniland didelė plastikinė adata (1 vnt.). Plastikinė adata - tai puiki priemonė vėrimo, siuvimo, apsiuvimo lavinamosioms veikloms. Adata tinka su įvairiomis virvutėmis. Adatos dydis: 13 cm. DĖMESIO: Gaminys yra skirtas lavinamosios veikloms. Nepalikite vaiko be priežiūros. Adatos spalva pasirenkama atsitiktinai. Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Be to, Miniland vaikų žaislai ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir supakuoti taip, kad būtų puikus ir naudingas pasirinkimas kaip dovanos vaikams. Miniland asortimente skirtingų medžiagų žaislai: plastikiniai žaislai, ekologiško plastiko žaislai ir mediniai žaislai vaikams. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai. Taip pat Miniland nemažą gamybos dalį užima ir prekės vaikams bei prekės kūdikiams, tai: migdukai kūdikiams, vaikiškos naktinės lempos, vaikiškos gertuvės, maisto šildytuvai, maisto termosai, lėkštės vaikams, termometrai, mobilios auklės kūdikiams, hermetiški indeliai ir t.t. GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Miniland didelės plastikinės adatos (100 vnt.)

Kaina 10,90 €
Miniland didelės plastikinės adatos (100 vnt.). Plastikinės adatos - tai puiki preimonė vėrimo, siuvimo, apsiuvimo lavinamosioms veikloms. Adatos tinka su įvairiomis virvutėmis. Adatos dydis: 13 cm. DĖMESIO: Gaminys yra skirtas lavinamosios veikloms. Nepalikite vaiko be priežiūros. Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Be to, Miniland vaikų žaislai ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir supakuoti taip, kad būtų puikus ir naudingas pasirinkimas kaip dovanos vaikams. Miniland asortimente skirtingų medžiagų žaislai: plastikiniai žaislai, ekologiško plastiko žaislai ir mediniai žaislai vaikams. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai. Taip pat Miniland nemažą gamybos dalį užima ir prekės vaikams bei prekės kūdikiams, tai: migdukai kūdikiams, vaikiškos naktinės lempos, vaikiškos gertuvės, maisto šildytuvai, maisto termosai, lėkštės vaikams, termometrai, mobilios auklės kūdikiams, hermetiški indeliai ir t.t. GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

Miniland virvutės (10 vnt.)

Kaina 2,60 €
Miniland virvutės (10 vnt.). 10 virvelių, kurių kiekvienos ilgis - 1 metras. Tai priemonė lavinamosiosm veikloms ar kūrybiniėms užsiėmimams. Virvelės abiejuose galuose yra plastikiniai galiukai, kad veriant būtų patogiau. DĖMESIO: Gaminys yra skirtas lavinamosios veikloms. Nepalikite vaiko be priežiūros, virvutės ilgos ir yra pavojingos itin mažiems vaikams. Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Be to, Miniland vaikų žaislai ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir supakuoti taip, kad būtų puikus ir naudingas pasirinkimas kaip dovanos vaikams. Miniland asortimente skirtingų medžiagų žaislai: plastikiniai žaislai, ekologiško plastiko žaislai ir mediniai žaislai vaikams. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai. Taip pat Miniland nemažą gamybos dalį užima ir prekės vaikams bei prekės kūdikiams, tai: migdukai kūdikiams, vaikiškos naktinės lempos, vaikiškos gertuvės, maisto šildytuvai, maisto termosai, lėkštės vaikams, termometrai, mobilios auklės kūdikiams, hermetiški indeliai ir t.t. GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

CRAYOLA Spalvoti pieštukai (12 vnt.)

Kaina 3,75 €
Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} Spalvoti „Crayola“ pieštukai puikiai tiks net ir smulkiausioms piešinių detalėms nupiešti. Rinkinyje yra šviesių, vidutinio šviesumo ir tamsių spalvų pieštukai. Pieštukai padrožti ir paruošti naudojimui! Rinkinyje yra baltas pieštukas, su kuriuo galima sukurti daugybę skirtingų atspalvių. Pieštukų šerdelės yra itin tvirtos, galiukai mažiau lūžtantys. Su kiekvienu pieštuku galima nubrėžti ryškią ir aiškią liniją, visos spalvos puikiai dera tarpusavyje. Pieštukai pagaminti iš aukštos kokybės akytos medienos, todėl juos lengva padrožti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Dėžutėje: 12 spalvų pieštukų. GAMINTOJAS: Crayola.

Milaniwood rinkinys Surprise

Kaina 17,00 €
Milaniwood rinkinys Surprise. Medinės formos edukaciniams užsiėmimams ar kūrybinėms veikloms. Tai 2 kg veiklos vaizduotei ir kūrybiškumui. Statykite, kurkite, klijuokite, dažykite - darykite ką tik sugalvojate. Kamuoliai, apskritimai, cilindrai, kubai ir t.t. viskas slepiasi šiame medžiaginiame maiše. Panaudokite detales kaip pastatus, maisto produktus ar tiesiog kaip medines kaladėles. Tai 2 kg natūralaus medžio detalių, kurios gamybos proceso metu buvo eliminuotos dėl tam tikro broko. Visos detalės yra glotnios, kai kurios gali būti nudažytos, bet dauguma natūralaus medžio. Detalės ir jų kiekis kiekviename rinkinyje gali skirtis. Rinkinio svoris: 2 kg (maždaug apie 130 detalių). Detalių dydis taip pat gali skirtis nuo mažesnių 3 cm iki 10 cm (ir didesnių) - priklausomai nuo rinkinio. Medžiaginio maišo dydis: 40x36 cm. DĖMESIO : Gaminys yra pakartotinai naudojama medžiaga, ne žaislas. Bet koks mokomasis ir (arba) kūrybinis naudojimas turi būti prižiūrimas suaugusiojo. Milaniwood - tai originalūs, Italijoje pagaminti edukaciniai žaidimai vaikams ir suaugusiems. Milaniwood visi stalo žaidimai pagaminti iš FSC™ sertifikuotos medienos. Be to, visi edukaciniai žaidimai sugalvoti, kad būtų įdomūs, inovatyvūs, lavinantys, įtraukiantys ir kartu atrodantys žaismingai. Tai žaidimai, kurie patiks tiek vaikams, vaikų darželiams, tiek ir tiks kaip originalios dovanos vaikams ar net suaugusiems, nes šie žaidimai tiesiog neturi amžiaus ribų! Juk smagiai leisti laiką patinka visiems! Be to, visi stalo žaidimai yra tokio puikaus dizaino, jog galėsite detales naudoti kaip interjero detales ar panaudosite kitoms veikloms. GAMINTOJAS: T.A.M.I.L. Snc di Milani Marco, Daniele e C. , Italija.

Spalvotos gumytės (250 g., 2,5 cm)

Kaina 3,40 €
Spalvotos gumytės (250 g., 2,5 cm). Įvairių spalvų gumytės: raudona, geltona, žalia, mėlyna. Dėl klasikinių spalvų gumytes galite panaudoti įvairių veiklų su vaiku metu: rūšiavimui, skaičiavimui ir t.t. Tokios veiklos ne tik leis lavinti norimą įgūdį, tačiau kartu bus puiki mankšta mažiems pirštukams. Taip pat galite naudoti pirštukų mankštai, pvz. uždėti ant tualetinio tūtelės ar pan. Galite sukurti spalvų sekas ir paprašyti vaiko atkartoti. Neištemptų gumyčių skersmuo: 2,5 cm. Elastingos, tamprios, tempiasi iki 10 cm. skersmens ir daugiau. Gumyčių rinkinyje yra daug - 250 g, maišelio dydis: 19x14,5 cm.    

Mediniai pagaliukai (50 vnt., 11,5 cm)

Kaina 1,90 €
Mediniai pagaliukai (50 vnt., 11,5 cm). Mediniai pagaliukai yra puikus, universalus pagrindas įvairiems vaikų kūrybiniams projektams. Jie puikiai tinka konstruoti medinius žaislus, kaladėles, dėliones ir kauliukus. Taip pat tai nepakeičiama pagalbinė priemonė mokantis skaičiuoti. Dydis: 11,5x0,9 cm.    

Spalvoti mediniai pagaliukai (100 vnt., 6,5 cm)

Kaina 2,20 €
Spalvoti mediniai pagaliukai (100 vnt., 6,5 cm). Įvairių spalvų pagaliukai: raudona, geltona, žalia, mėlyna, oranžinė, violetinė. Dėl klasikinių spalvų pagaliukus galite panaudoti įvairių veiklų su vaiku metu: rūšiavimui, skaičiavimui, raidžių, skaičių mokymuisi ir t.t. Tokios veiklos ne tik leis lavinti norimą įgūdį, tačiau kartu bus puiki mankšta mažiems pirštukams. Medinės spalvotos lazdelės  yra puikus, universalus pagrindas įvairiems vaikų kūrybiniams projektams. Jie puikiai tinka konstruoti medinius žaislus, kaladėles, dėliones ir kauliukus. Taip pat tai nepakeičiama pagalbinė priemonė mokantis skaičiuoti. Dydis: 6,5x1 cm.    

Spalvotos plunksnos (30 vnt., 10-15 cm)

Kaina 3,00 €
Spalvotos plunksnos (30 vnt., 10-15 cm). Spalvotos kalakuto plunksnos, kurių ilgis nuo 10 iki 15 cm. Pakuotės kiekis: 30 vnt. Dėl klasikinių spalvų plunksnas galite panaudoti įvairių veiklų su vaiku metu: rūšiavimui, skaičiavimui ir t.t. Taip pat paįvairinti sensorines veiklas. Taip pat plunksnos tinka įvairiems darbeliams su vaikais.    

Spalvoti minkšti burbuliukai Pompomsai (60 vnt., 1,5-2,4 cm)

Kaina 4,60 €
Spalvoti minkšti burbuliukai (60 vnt., 1,5-2,4 cm). Spalvos: geltona oranžinė, raudona, rožinė, tamsiai rožinė, žalia, turkio, violetinė, tamsiai violetinė ir mėlyna Rinkinyje yra 3 pūkuotukai: 15mm, 20mm, 24mm. Pakuotės kiekis: 60 vnt. Dėl klasikinių spalvų burbuliukus galite panaudoti įvairių veiklų su vaiku metu: rūšiavimui, skaičiavimui, raidžių, skaičių mokymuisi ir t.t. Tokios veiklos ne tik leis lavinti norimą įgūdį, tačiau kartu bus puiki mankšta mažiems pirštukams. Burbuliukus galite imti dviem pirštukais arba vaikiškais pincetais. Taip pat burbuliukai tinka įvairiems darbeliams su vaikais.    

Spalvoti spaustukai (30 vnt., 3 cm)

Kaina 2,90 €
Spalvoti spaustukai (30 vnt., 3 cm). Dekoratyviniai įvairių spalvų mini segtukai: raudona, geltona, žalia, mėlyna. Dėl klasikinių spalvų segtukus galite panaudoti įvairių veiklų su vaiku metu: rūšiavimui, skaičiavimui, raidžių, skaičių mokymuisi ir t.t. Tokios veiklos ne tik leis lavinti norimą įgūdį, tačiau kartu bus puiki mankšta mažiems pirštukams. Dydis: 3 cm Pakuotėje: 30 vnt.      

Alpino vaikiški veido dažai Superheroes

Kaina 7,90 €
Alpino vaikiški veido dažai Superheroes. Makiažo rinkinys ALPINO Fiesta 6 spalvų kreidelės x 10g+ teptukas, pieštukas, blizgučiai, tatuiruotės. Švelnios ir lengvos tekstūros vandens pagrindu pagaminti veido dažai, paruošti naudojimui. Kreidelių spalvas galima maišyti ir išgauti naujus atspalvius. Grimuojant sausai gaunami blizgūs tonai, sudrėkinus teptukų - matiniai.  Rinkinyje: - 6 dažų kreidelės (balta, geltona, raudona, mėlyna, žalia, juoda); - teptukas; - pieštukas; - 2 maišeliai blizgučių (sidabriniai); - tatuiruotės (6 vnt); - idėjų knygutė (su instrukcijomis: žmogus voras, geležinis žmogus, moteris-katė ir nuostabioji moteris (wonder woman)). Greitai ir lengvai pasidarykite teminio vakarėlio makiažą! Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino žymekliai su blizgučiais (6 sp.)

Kaina 4,90 €
Alpino žymekliai su blizgučiais (6 sp., 4,2 mm). Žymekliai Alpino Glitter Marker skirti rankdarbiams dekoruoti. Pakuotėje 6 spalvos, kuriomis galite suteikti blizgesio visiems savo darbeliams. Galima  papuošti įvairių tipų paviršius. Žymkeliai vandens pagrindo, todėl lengvai išsiplauna. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino flomasteriai tekstilei (10 sp.)

Kaina 6,40 €
Alpino flomasteriai tekstilei (10 sp., 4 mm). Flomasteriai skirti dekoruoti marškinėlius, kepures, sportinius tekstilinius batelius ir kt. 10 ryškių ir nepermatomų spalvų. Sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų medžiagų. Galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje. Naudojimo būdas: rekomenduojama po dekoruojamu paviršiumi padėti kartoną. Geriausiai užfiksuojama lyginant iš kitos nei piešinys pusės. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino vaškinės kreidelės (12 sp.)

Kaina 2,99 €
Alpino vaškinės kreidelės (12 sp., 11 mm). Kreidelės ryškių blizgių spalvų, kreminės tekstūros, tolygiai padengia paviršius. Spalvas galima maišyti. Kreidelių ilgis 55 mm. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino vaškinės trikampės kreidelės (12 sp.)

Kaina 3,99 €
Alpino vaškinės trikampės kreidelės (12 sp., 10 mm). Kreidelės ryškių spalvų, vidutinio kietumo, atsparesnės lūžinėjimams. Netepa rankų. Trikampio forma neleidžia kreidelėms nuriedėti nuo paviršių bei mažyliui patogiau laikyti, padeda išmokti teisingai laikyti piešimoir rašymo priemones. Spalvas galima maišyti. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino akvarelė (8 sp.)

Kaina 1,59 €
Akvarelė Alpino su teptuku, 8 spalvų. Akvarelinių dažų serija "ACUARELLA" skirta mokyklinio amžiaus vaikams, kūrybos darbeliams mokyklose, darželiuose, būreliuose. Savybės: - dažai pagaminti aukštos kokybės pigmentų pagrindu; - 8 sodrių, ryškių spalvų; - plastikinėje pakuotėje; - su teptuku; - akvarelė sausa; - spalvos skersmuo: 28mm. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino akvarelė (12 sp.)

Kaina 2,55 €
Akvarelė Alpino su teptuku, 12 spalvų. Akvarelinių dažų serija "ACUARELLA" skirta mokyklinio amžiaus vaikams, kūrybos darbeliams mokyklose, darželiuose, būreliuose. Savybės: - dažai pagaminti aukštos kokybės pigmentų pagrindu; -12 sodrių, ryškių spalvų; - plastikinėje pakuotėje; - su teptuku; - akvarelė sausa; - spalvos skersmuo: 28mm. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino kreidelės Baby (6 sp.)

Kaina 5,95 €
Alpino kreidelės Baby (6 sp.). Kreidelės mažyliams nuo 18 mėnesių. Vaškinės storos kreidelės specialiai sukurtos vaikams, pradedantiems mokytis piešti. Rinkinyje rasite 6 skirtingas korteles su storesnio popieriaus paveikslėliais spalvinimui ir tėvėliams lankstinuką, padėsiantį vaikui greičiau išmokti laikyti kreidelę ir įvaldyti piešimo meną. Kreidelės netepa rankų, ryškių spalvų. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Alpino kreidelės Baby (6 sp.)

Kaina 3,90 €
Alpino kreidelės Baby (6 sp.). Alpino Baby storos kreidelės, skirtos vaikams nuo 18 mėnesių . Kreidelės lengvai naudojamos, integruotos į plastikinį korpusą todėl kreidelės ilgiau bus naudojamos, neteps rankų. Korpusas pasukamas ir kreidelė pasistumia. Tai trys viename: vaškinės kreidelės, pastelė ir akvarelė. Alpino, tai prekės ženklas, kuris kuria įvairias kanceliarines priemones nuo 1943 m. Alpino prekių asortimentas itin platus: pieštukai, flomasteriai, modelinas, dažai, kreidelės tiek piešimui ant popieriaus, tiek ant tekstilės ar stiklo, štampukai ir t.t. Viskas, ko reikia mažiesiems kūrėjams. GAMINTOJAS: Alpino, Ispanija.

Pelikan teptukas (613F, 16 pl)

Kaina 1,09 €
Pelikan teptukas (613F, 16 pl). Didelis šepetėlis, kuriuo gali piešti ne tik vyresni, bet ir patys mažiausi. Dideli potepiai ir nauji atradimai. Be to, šepetėlį galėsite naudoti įvairioms veikloms, pavyzdžiui, nušluoti smėlį, ar kitas sensorines birias mases. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan žirklės bukais galais (14 cm, L)

Kaina 3,20 €
Pelikan žirklės bukais galais (14 cm, L). Vaikiškos žirklės 14cm plastikine minkšta ergonomiška rankena KAIRIARANKIAMS. Dėl titano nitrido dangos  šios vaikiškos žirklės yra 3 kartus kietesnės nei plieninės. Ergonomiška rankena pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko ir joje nėra latekso, ant renkenos yra laukelis vardui užrašyti. Griffix veidukas užtikrina teisingą rankos padėtį - kerpant veidukas turi žiūrėti į vaiką.  Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan žirklės bukais galais (14 cm, R)

Kaina 3,20 €
Pelikan žirklės bukais galais (14 cm, R). Vaikiškos žirklės 14cm plastikine minkšta ergonomiška rankena dešiniarankiams. Dėl titano nitrido dangos  šios vaikiškos žirklės yra 3 kartus kietesnės nei plieninės. Ergonomiška rankena pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko ir joje nėra latekso, ant renkenos yra laukelis vardui užrašyti. Griffix veidukas užtikrina teisingą rankos padėtį - kerpant veidukas turi žiūrėti į vaiką.  Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan žirklės bukais galais (14 cm, R)

Kaina 3,20 €
Pelikan žirklės bukais galais (14 cm, R). Vaikiškos žirklės 14cm plastikine minkšta ergonomiška rankena dešiniarankiams. Dėl titano nitrido dangos  šios vaikiškos žirklės yra 3 kartus kietesnės nei plieninės. Ergonomiška rankena pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko ir joje nėra latekso, ant renkenos yra laukelis vardui užrašyti. Griffix veidukas užtikrina teisingą rankos padėtį - kerpant veidukas turi žiūrėti į vaiką.  Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan guašo dažai (6x25 ml)

Kaina 3,99 €
Pelikan guašo dažai (6x25 ml). Guašo dažai - pigmentai sumaišyti su vandeniu ir rišamomis medžiagomis, kaip kad kiaušinio trynys, klijai, vaškas arba derva. Kitaip nei aliejiniai dažai, temperos dažai greitai džiūsta, šviesėja, įgauna matinį paviršių. Tapoma tempera ant gruntuotų lentų, pergamento, popieriaus, drobės, sienos. Pelikan guašo dažai aukštos kokybės, ryškių spalvų, gerai dengiantys paviršių, atsparūs šviesai. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan teptukų rinkinys (10 vnt.)

Kaina 5,70 €
Pelikan teptukų rinkinys (10 vnt.). Teptukų rinkinys skirtas įvairiems dažams. Rinkinyje 10 vnt. teptukų (Nr. 4, 6, 8, 10, 12 - poni, Nr. 4, 6, 8, 10, 12 - plokšti, šeriai) įvairaus plauko ir dydžio teptukai. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan teptukų rinkinys (5 vnt.)

Kaina 3,30 €
Pelikan teptukų rinkinys (5 vnt.). Teptukų rinkinys skirtas įvairiems dažams. Rinkinyje  5vnt. teptukų (Nr. 2,4,6 - ploni, Nr. 6,10 - plokšti, šeriai) įvairaus plauko ir dydžio teptukai. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan dvigubas indelis vandeniui

Kaina 2,40 €
Pelikan dvigubas indelis vandeniui. Indelis turi du atskirus skyrelius. Dydis:13x9x8 cm. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan trintukas AL 20

Kaina 0,50 €
Pelikan trintukas AL 20. Aukštos kokybės baltas minkštas trintukas. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Puikiai trina nuo visų paviršių. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan plastilinas (9 spl, 300 g.)

Kaina 6,90 €
Pelikan plastilinas (9 spl, 300 g.). Itin aukštos kokybės plastilinas plastmasinėje sandarioje dėžutėje, itin minkštas ir švelnus. Skatina motorinius ir sensorinius sugebėjimus. Ypatingai lengvas, minkštas ir elastingas. Netepa rankų. Dėžutėje 9-ių ryškių spalvų (balta, geltona, oranžinė,raudona, mėlyna, žalia, violetinė, ruda, juoda) gabalėliai. Nepavojingas vartojant pagal paskirtį. Laikyti ne aukštesnėje kaip 40C temperatūroje. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan plastilinas (9 spl, 300 g.)

Kaina 6,90 €
Pelikan plastilinas (9 spl, 300 g.). Itin aukštos kokybės plastilinas plastmasinėje sandarioje dėžutėje, itin minkštas ir švelnus. Skatina motorinius ir sensorinius sugebėjimus. Ypatingai lengvas, minkštas ir elastingas. Netepa rankų. Dėžutėje 9-ių ryškių spalvų (balta, geltona, oranžinė,raudona, mėlyna, žalia, violetinė, ruda, juoda) gabalėliai. Nepavojingas vartojant pagal paskirtį. Laikyti ne aukštesnėje kaip 40C temperatūroje. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Pelikan plastilinas (7 spl, 125 g.)

Kaina 4,40 €
Pelikan plastilinas (7 spl, 125 g.). Itin aukštos kokybės su bičių vašku plastilinas kartoninėje dėžutėje. Skatina motorinius ir sensorinius sugebėjimus. Ypatingai lengvas, minkštas ir elastingas. Netepa rankų. Dėžutėje 7-ių ryškių spalvų (balta, geltona, oranžinė, raudona, mėlyna, žalia, ruda) gabalėliai. Nepavojingas vartojant pagal paskirtį. Laikyti ne aukštesnėje kaip 40C temperatūroje. Pelikan Group GmbH būstinė yra Berlyne ir yra pirmaujanti kokybiško popieriaus, biuro ir raštinės reikmenų įmonė. Pelikan gaminių asortimente yra daugiau nei 12 000 prekių – nuo pieštukų drožtukų ir servetėlių iki mokyklinių krepšių ir aukštos kokybės rašymo priemonių. Tai kanceliarinės prekės, kurios tiks tiek pirmiesiems darbeliams ar piešiniams, tiek ir darbo reikalams. Spalvoti pieštukai, plastelinas, guašas, trintukai, klijai, teptukai ir t.t. Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti. GAMINTOJAS: PELIKAN, Vokietija.

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį