Dovanų idėjos 0-6 mėn. vaikams

18173 Views
 

Patys mažiausi ir gležniausi mūsų klientukai - kūdikėliai iki 6 mėn.

Ką reikėtų turėti omenyje renkant dovanas tokio amžiaus vaikui?
1. Tokio amžiaus vaikams praktiškai bet koks daiktas yra lavinamasis. Dažnai tėveliai prašo "ko nors lavinančio", tačiau šis mažas vaikiukas tik ką atsiradęs šiame pasaulyje, todėl jam stebuklas matyti, girdėti, liesti, viskas, ką jis liečia, jaučia, girdi yra lavinantys dalykai.
2. Tokio amžiaus vaikai mėgsta stebėti, jų rega dar tik formuojasi, o rankytės tik pradeda sučiupinėti daiktus. Todėl rinkdamiesi žaisliukus nerinkite sunkių, nepatogiai paimamų žaisliukų, jei yra galimybė rinktis baltos, juodos, raudonos, žalios ar mėlynos spalvos kombinacijų žaisliukus - idealu, nes šias spalvas vaikas pirmąsias pradeda atskirti.
3. Taip pat puiku, jei žaisliukas turi skirtingų tekstūrų paviršius - mažylio sensoriniams pojūčiams lavinti.
4. Praktiškai visi daiktai pateks mažyliui į burną, nes tai pagrindinis jo daiktų pažinimo įrankis, todėl pagalvokite, pasidomėkite, ar daiktas kokybiškas, be toksiškų medžiagų, turėtų turėti bent CE žymėjimą.
5. Didelis privalumas, jei žaislas turi veido bruožus, tyrimai rodo, kad naujagimiai labiau reaguoja į veidus, atpažįsta veido bruožus ir kontūrus.
6. Šie mažyliai didžiąją laiko dalį praleidžia gulėdami arba tik pradeda sėdėti, todėl privalumas, jei žaislą galima pakabinti ant vežimėlio, lovytės ar lavinamojo kilimėlio.

žiūrėti visus 0-6 mėn. žaislus

žiūrėti visus 0-6 mėn. rūbus


O čia keletas mūsų atrinktų TOP IDĖJŲ 0-6 mėn. kūdikiams:


1. Vienas svarbiausių klausimų pirmaisiais kūdikio mėnesiais - miegelis. Ir čia gali padėti ZAZU produktai. Mažylių migdukai su baltaisiais triukšmais, širdies plakimu arba projektoriai, kurie kambarį užpildys raminančiais garsais ir vaizdais.
zazu_becky_het_konijn_heartbeat_knuffeldoekje_za-becky-02.jpgimage%20(1)_1.jpg

2. Pirmoji minkšta juodai balta Manhattan Toys knygutė, kurią pradžioje galėsite dėti į vežimą, ant lavinamojo kilimėlio arba tvirtinti prie lovytės, o vėliau mažylis galės imti į rankytės liesti, čežinti, atrasti ir pažinti:
wmsuqjjljkwocuklavmy_1400x1400.jpg

3. Liesti, nagrinėti, atrasti itin smagu šio amžiaus mažyliams. Todėl mažyliams smagūs žaislai su įvairiais skirtingais paviršiais, įvairiais atsikišimais, detalėmis, netikėtais atradimais (atverčiant, patempiant, pabarškinant ir pan.). Šiems atradimų nuotykiams rekomenduojame Wimmer -Ferguson mokomasis kubą:
l6way2stnwwzgdpjy6no_298dd34e-bb43-463c-ad61-67c1c61d06d3_1400x1400.jpgeju9xli6e2kkpntnzeyg_9977923f-165f-4f44-aea2-46dc179f68ea_1400x1400.jpg

4. Pirmaisiai mėnesiais mažylis daug laiko praleidžia vežimėlyje, todėl smagu, kai gulint vežime kažką įdomaus gali ir pažiūrėti, atrasti, ne tik pamiegoti :)
Lilliputiens vežimo žaisliukai ar Manhattan Toy juodai baltas tigriukas užtikrins, kad mažylis gulėdamas nenuobodžiautų ir galėtų stebėti įdomius herojus.
farm-activity-spiral.jpg
5. Taip pat gali būti ir pakabinami konstrastingų paveikslėlių Wimmer fergusions žaislai, kuriuos panaudosite tiek vežime, automobilinėje kėdutėje, lovytėje ar kabindami prie lavinamojo kilimėlio:


5. Kadangi patys mažiausi dar sunkiai paima į rankytes barškučius, puikus žaidimas yra barškučių apyrankės ir kojinytės iš Lamaze:


6. Taip pat tokio amžiaus mažyliams pradeda dygti dantukai bei jie po truputį pradeda koordinuoti savo rankyčių judesius, todėl itin mėgsta įvairius kramtukus ir barškučius. Mes savo ruožtu itin rekomenduojame Jūsų jau pamėgtus:
Mombella sraigytes, kurios yra itin lengvos, korėtos, skleidžia švelnų garsą:
9be5d5dfd6d94829b329833f0fb8b9f4.jpg

Manhattan Toy Atomas arba Winkel kramtukai-veiklos žaisliukai, kurie taip pat yra lengvučiai, patogūs mažai rankytei, kupini atradimų ir skleidžia neįkyrius garsus:
ss8hi6snm0grywj9lxwc_544x544.jpggxbxtn3ahhhxz39wac7p_1400x1401fb.jpg

8. Minkštos knygutės smagios dėl savo patvarumo, skirtingų detalių, kurios sudomins mažylius ir užims jų mažus pirštukus bei žadins smalsumą. Rekomenduojame minkštas pirmąsias Lilliputiens knygutes.
photoimg_41426794.jpg

9. Yookidoo vandens žaislas patiems mažiausiems - maži kūdikėliai dar sunkiai paima kažką į rankytes, todėl laikas vonelėje jiems gali prailgti, šis Yookidoo žaislas vaiką supažindins su vandeniu, leis lavinti regėjimą, koordinaciją, pratinti prie vandens ir išmokti jo nebijoti.
0e72d62683fb4f659b2596b70f8c7b3b.jpg

Su meile, Laputė :)

 
Kategorija: Dovanų idėjos
Tinklaraščio navigacija

Naujausi įrašai