Dovanų idėjos 7-9 m. vaikams

3195 Views
 

Ką reikėtų turėti omenyje renkant dovanas 7-9 m. amžiaus vaikui?

1. Šio amžiaus vaikų loginis mąstymas dar stipriau išvystytas, galvosūkiai ir iššūkiai jiems ypatingai patinka, neretai mėgsta pakonkuruoti ir su tėvais ar kitais suaugusiais.
2. Stalo žaidimai tampa vis labiau suprantamesni ir smagesni, prasideda strateginis žaidimų suvokimas, kai siekiama ne tik atlikti mechaninius veikmus paeiliui, bet ir žvelgti į priekį, numatyti varžovo ėjimus.
3. Smulkioji motorika puikiai išvystyta, todėl detalūs rankdarbiai, kūrybiniai rinkiniai tampa lengviau įveikiami ir atrandami iš naujo.
4. Be smulkiosios motorikos stipriai vystosi erdvinis suvokimas, todėl konstruktoriai įgauna sudėtingesnes ir įdomesnes formas nei iki šiol.
5. Judėjimas, sportas ir su juo susiję įvairūs būreliai taip pat dažnas palydovas.
6. Vaikų gyvenime naujas etapas - mokykla, taigi prasideda susidomėjimas mokslu, įvairiais dėsniais, bandymais.

Žaislai
šiai amžiaus grupei: https://lapute.lt/17-zaislai?q=Am%C5%BEius-7+m.-8+m.-9+m.+

Apranga
šiai amžiaus grupei:
7 m.: https://lapute.lt/43-apranga-vaikams?q=Am%C5%BEius-7+m.
8 m.: https://lapute.lt/43-apranga-vaikams?q=Am%C5%BEius-8+m.
9 m.: https://lapute.lt/43-apranga-vaikams?q=Am%C5%BEius-9+m.+

Keletas mūsų atrinktų TOP IDĖJŲ 7-9 m. vaikams:


1. Tokiame amžiuje vaikų loginis mąstymas sparčiai tobulėja ir jie pradeda spręsti sudėtingesnes užduotis, taigi linksmos ir naudingos dovanų idėjos būtų įvairūs galvosūkiai.
Mano visiški favoritai yra daugybę apdovanojimų pelnę Smart Games galvosūkiai, kurie yra nuostabaus dizaino, o detalės tokios kokybiškos ir malonios, kad rankos savaime kyla dėlioti. Pamatysite ir patys juos išbandysite ir bandysite įveikti duotus iššūkis!
 

2. Idiliškų jaukių šeimos vakarų su stalo žaidimai laikas atėjo! :) Su 7-9 metų vaikais jau smagiai galite žaisti pakankamai sudėtingus stalo žaidimus. Tai bus tiesiog tobula visos šeimos veikla, o ir mažiesiems patiks mesti iššūkį tėvams ir pasivaržyti.
 

3. Konstruktoriai šiame amžiuje tampa neįtikėtinų objektų kūrybos įrankiais! Labai rekomenduoju LaQ japonišką konstruktorių, iš kurio išgausite įvairiausias formas ir kuris įtrauks ir Jus pačius kurti.
Taip pat ir Plus Plus konstruktorius, kuris šiame amžiuje įgis naujas formas ir sudėtingumo lygius.kus.

       

5. Bandymai, atradimai, pažinimas - tai smalsučiams tikrai patiks. Kokie gi dėsniai veikia šiame pasaulyje? Kosmos turi nerealių mokslinių rinkinių, kurių dėka vaikai pažins pirmuosius fizikinius dėsnius per konstravimą ir bandymus.


5. Mergaitėms tikrai patiks įvairi vaikiška kosmetika :)


7. Taip pat mergaitėms patiks rankdarbių rinkiniai, kurių pagalba jos galės pasigaminti nešiojamus daiktus, pavyzdžiui, pakabukus, rankinukus ir t.t.
  

8. Na, o mėgstantiems mažesnius žaisliukus bei kūrybinius projektus labai kviečiame pasižvalgyti po The Mouse Mansion kolekciją. Mažesniems vaikučiams galima rinktis minkštus peliukus, kurių kiekvienas turi savo istoriją ir charakterį, o vyresni galės patys kurti jiems namus ir čia nereikia jokių didelių investicijų! Tai galėsite daryti tiesiog iš kartono dėžučių.


9. Na, ir pabaigai praktiška dovana aktyviesiems - termo gertuvės, kurios vasarą išlaikys gėrimus vėsius, o žiemą - šiltus.


Su meile, Laputė :)

 
Kategorija: Dovanų idėjos
Tinklaraščio navigacija

Naujausi įrašai