Lilliputiens multisensorinis žaislas kūdikiams Rosalie

Lilliputiens multisensorinis žaislas kūdikiams - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Lilliputiens
83316
Įvertinimas:
(0)
14,50 €
Su PVM

Lilliputiens multisensorinis žaislas kūdikiams Rosalie.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 14 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 14 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,70 €.


Lilliputiens multisensorinis žaislas kūdikiams Rosalie. Mielas žaislas kūdikiams karvytė Rosalie pagamintas iš 100 proc. natūralaus kaučiuko (spalva išgauta naudojant augalinius pigmentus).
Formos, iškilimai, skirtingai gaubti paviršiai ir viduje esantis barškutis leis mažyliui atrasti paviršius ir garsus: suspaust, paliesti, pakratyt ar pakramtyt! Žaislas bus naudojamas kaip kramtukas, barškutis, sensorinis žaislas ar vonios žaislas.

Neturi jokių skylučių, todėl gali būti naudojamas maudynių metu. Lengvai prižiūrimas.

Dydis: 5x6,5x11 cm.

Lilliputiens tai vienas žinomiausių itin aukštos kokybės žaislų gamintojų iš Belgijos. Pradėtas kaip šeimos verslas ir šiandien išaugęs į gerai žinomą ženklą. Lilliputiens - tai stebuklais ir vaikyste kvepiantys žaislai vaikams bei kūdikiams. Vaikiški žaislai yra sukurti su didele meile ir apgalvojant kiekvieną detalę, todėl dažnai Lilliputiens žaislai vaikams neturi griežto rekomenduojamo vaikų amžiaus. Žaislai tiesiog auga su vaiku keisdami savo paskirtį ir panaudojimą. Be to, šie vaikiški žaislai yra be galo mieli, gražiai supakuoti, todėl dažnai pasirenkami kaip dovanos kūdikiams palankynų proga ar dovanos vaikams gimtadienių, krikštynų ar kitomis progomis: tiek kaip dovanos berniukams, tiek ir kaip dovanos mergaitėms. Šie žaislai vaikams lavina vaikų vaizduotę, įveda į pasakų ir stebuklų pasaulį.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėnesių.
GAMINTOJAS: Lilliputiens, Avenue Henri Zaman 3A 1480 Saintes, Belgija.

83316
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
Barškučiai
Tema
Ūkis

Specifinė nuoroda

Nauja