Playfoam sensorinis smėlis

  • Išparduota
Playfoam sensorinis smėlis - Sensoriniai lavinamieji žaislai vaikams nuo 3 metų
Išparduota
Learning Resources
2232
Įvertinimas:
(0)
27,95 €
Su PVM

Playfoam sensorinis smėlis.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 27 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 27 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,35 €.


Ugdykite smulkiosios motorikos įgūdžius naudodami Playfoam® smėlio sensorinį rinkinį. Itin minkštas Playfoam smėlis tarsi modelinas, kai jį minkai ir formuoji, tačiau tampa smėliu, kai sijojamas ar trupinamas. Be to, Playfoam smėlis niekada neišdžiūsta, todėl įdomus smėlio žaidimas niekada nesibaigia!

Puikiai tinka sensoriniams žaidimams! Pasinerkite į neapsakomą sensorinį pasaulį su šiuo rinkiniu, kuriame rasite 4 smulkiosios motorikos įrankius (semti, formuoti, štampuoti, lipdyti, pjaustyti ir t.t.).

Sensorinės veiklos su smėliu ar modelinu - tai nuostabūs edukaciniai žaidimai vaikams, kurių metu mažieji atradėjai semia, lipdo, pjausto, skaldo, formuoja ir dar daugiau, jie lavina smulkiąją motoriką bei stiprina rankų jėgą žaisdami. Tai lavinamieji žaislai vaikams nuo 3 metų, kuriuos galite panaudoti daugybę skirtingų būdų: lipdyti, pilstyti, formuoti, žaisti mašinytėmis, slėpti kitus daiktus jame, daryti įspaudus, piešti raides ar skaičius ir t.t.

Rinkinyje rasite: 3 spalvų Playfoam smėlis (mėlyna, rožinė ir žalia), 2 štampukai, 1 dvipusis volelis/kastuvas, 1 dvipusis spaudiklis/pjaustyklė ir 1 žirklinis kaušelis.

PASTABA: Playfoam Sand gali palikti spalvą, todėl žaisdami uždenkite paviršius lentele ar plėvele.

Rinkinys rekomenduojamas portalo Good Toy Guide.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
Įspėjimas netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Educational Insights, JAV.

2232
0 Vienetas

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai
Rūšis
Lavinamieji
Rūšis
STEAM

Specifinė nuoroda

Nauja