OXO pientraukio/buteliukų valymo šepetėliai dėžutėje

  • −40%
OXO pientraukio/buteliukų valymo šepetėliai - Prekės vaikams
OXO
6281800
Įvertinimas:
(0)
9,90 €
5,94 € Sutaupote 40%
Su PVM

OXO pientraukio/buteliukų valymo šepetėliai dėžutėje

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 5 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 5 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,25 €.


OXO pientraukio/buteliukų valymo šepetėliai dėžutėje. Naudodami šį rinkinį galite lengvai išvalyti visus siauriausius tarpelius, kaip gertuves su šiaudeliu, pientraukį ir t.t. Rinkinyje yra du šepetukai. Atidarius dėžutę ji gali tarnauti kaip pagrindas įvairiems priedams džiovinti.
Apvalus šepetukas skirtas vožtuvams ir jungtims valyti, ilgasis šepetukas išvalys įvairias smulkias ertmes.

Savybės:
- kompaktiški gaminio matmenys leidžia patogiai nešiotis šepetukus su savimi;
- 2 komplekte esantys šepetukai palengvins kasdienį pientraukio, buteliukų valymą;
- šepetukų laikymo konteineris gali būti naudojamas kaip džiovinimo pagrindas;
- Nėra ftalatų, BPA ir PVC.

Šepečių matmenys:
- aukštis nuo 10 iki 11 cm.

OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

6281800
1 Vienetas

Charakteristikos

Elementų skaičius
2
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja