Sraigtų konstruktorius Lėktuvai

  • Išparduota
Sraigtų konstruktorius - Konstruktoriai vaikams nuo 4 metų
Išparduota
Learning Resources
LER9236
Įvertinimas:
(0)
22,99 €
Su PVM

Sraigtų konstruktorius Lėktuvai.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-3 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 22 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 22 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,10 €.


Sraigtų konstruktorius Lėktuvai. Lavinkite kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius su šiuo spalvingu konstruktoriumi. Tai unikalus konstruktorius, kurį surinkę galite stebėti, kaip veikdami drauge sraigtai kuria mechaninius judesius.

Savybės:
- sodrios gražios spalvos;
- 44 detalės;
- daugybė statymo galimybių, 3-ų iš jų instrukcijas rasite rinkinyje;
- paremta STEM principais;
- rekomenduojama vaikams nuo 4 m.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER9236

Charakteristikos

Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Rūšis
Konstruktoriai
Tema
Lėktuvai

Specifinė nuoroda

Nauja