Yookidoo Povandeninis laivas

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40139
34,95 €
Su PVM

Yookidoo Povandeninis laivas.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 34 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 34 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,70 €.


Originalus žaislas Jūsų vaiko maudynėms! Specialus akumuliaturius, maitnamas baterijomis, siurbia vandenį per povandeninį laivą ir purškia jį per specialų dušą, o smagios detalės žaidimą paverčia nenusibostančiu. Daugiau rasite  vaizdo medžiagoje.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40139

Charakteristikos

Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-01-06

Geriausi žaislai

Yookidoo-geriausi maudynių žaislai . Būtent šį pirkau dovanų, labai patiko draugės vaikams. Visada pasiteisina :)

Įvertinimas 
2021-10-14

Rekomenduoju!

Šis vandens žaislas sulaukė ne tik aktyvaus vaiko susidomėjimo, bet ir tėveliai buvo sužavėti žaislo galimybėmis. Ačiū, kad siūlote žaislus, kurie stebina!

Parašyk atsiliepimą