Yookidoo rūšiuoklė 'N' Spin Gear

Yookidoo rūšiuoklė - Lavinamieji žaislai vaikams nuo 1 metų
Yookidoo
40200
15,99 €
Su PVM

Yookidoo rūšiuoklė 'N' Spin Gear.

Pirkdami šią prekę gausite 15 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 15 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,75 €.


Yookidoo rūšiuoklė 'N' Spin Gear. Tai nauja, novatoriška formų rūšiuoklė su kilnojamais dantratukais. Tai edukacinis žaislas vaikams, kurio žaidžiant mažylis mokysis spalvų, formų bei priežasties pasėkmės ryšio. Taip pat dėliojant ir sukant detales  lavinama rankų-akių koordinacija, motorika.

Didelės, lengvai suvokiamos spalvingos geometrinės figūros yra puikus būdas supažindinti savo mažylį su spalvų ir formų pasauliu. Paraginkite savo vaiką atrasti ir mokytis žodžiu, įvardykite spalvas ir formas, parodykite dantračių sukimosi principus ir skatinkite savarankiškai bandyti, girkite mažylį, kai jis progresuoja. Atminkite, kad mokymasis yra bandymų ir klaidų rezultatas.

Kartu išbandykite skirtingus žaislo išdėstymus, patikrindami, ar vis dar sukasi ratai - mažasis konstruotojas bus patenkintas!
Lankstus pagrindas gali būti išdėstytas įvairiais būdais. Nepaisant to, kaip jūsų vaikas jį sudėlios, sraigtukai visada suksis!

Rūšiuoklė rekomenduojama 1-3 m. vaikams.

Pagrindiniai privalumai:
- edukacinis žaislas mažiems vaikams, skatinantis mokytis spalvų ir formų bei stiprinantis motoriką;
- judantys žaislo elementai pritraukia vaikų dėmesį, žadina smalsumą;
- 6 skirtingos geometrinės formos ir spalvos;
- žaislas turi lankstų pagrindą, kurį galima formuoti įvairiai (tiesia linija, gyvatėle, stačiakampiu, apskritimu ar trikampiu);
- nepriklausomai nuo pagrindo išdėstymo sraigtai visada sukasi;
- žaislas sukurtas pagal STEM metodiką - skatina daugiakryptį vaiko vystymąsi.

Pakuotės dydis:
- plotis 34,5 cm;
- ilgis 24 cm;
- aukštis 8 cm.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40200

Charakteristikos

Amžius
1,5 m.
Amžius
1 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį