Yookidoo vandens žaislas Antytė undinė

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40171
Įvertinimas:
(0)
26,99 €
Su PVM

Yookidoo vandens žaislas Antytė undinė

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-3 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 26 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 26 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,30 €.


Yookidoo vandens žaislas Antytė undinė. Unikali Yookidoo siurbliuko sistema ir daugybė antytės priedų laiką vonioje pavers tikra pramoga. Keičiami antytės priedai ir aksesuarai skatina vaiką žaisti kūrybiškai bei leidžia naudoti žaislą tiek vandenyje, tiek ir kambaryje. Rinkinyje yra ir konteineris visiems priedams sudėti bei antytei nutūpus nudžiūti. Konteineris kabinasi prie sienos.
Prieš žaisdami įsitikinkite, kad vandens lygis siekia bent 10 cm. Antytės plaukimo kryptį galite reguliuoti reguliuodami jos patranką ir purškiamo vandens kryptį.

Komplekte:
- 1x antinas;
- 15x priedų;
- 1x laikymo konteineris.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40171

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Mergaitėms
Tema
Undinėlės
Tema
Gyvūnai
Tema
Princesės/fėjos

Specifinė nuoroda

Nauja