Mombella žaislas Sraigė (Rausva)

  • Išparduota
Mombella žaislas Sraigė
Išparduota
Mombella
P8073-1
Įvertinimas:
(0)
11,90 €
Su PVM

Mombella žaislas Sraigė (Rausva).

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 11 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 11 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,55 €.


Sraigės formos žaislas skirtas jauniausiems vaikams. Minkšta sraigė puikiai tinka mažoms rankytėms, sukuria galimybę vaikui tirti ir atrasti, tuo pačiu gerinant vaiko smulkiosios motorikos įgūdžius. Sraigės antenėlės yra žinduko formos, kurios švelniai masažuoja ir ramina kūdikio dantenas.  Žaislą galima naudoti indaplovėje, laikyti šaldytuve.

Savybės:
- patraukli išvaizda;
- 2 viename produkte - kramtukas ir barškutis;
- minkštas ir lankstus;
- patogi forma ir svoris mažoms rankytėms;
- galimybė plauti indų plovyklėse ir laikyti šaldikliuose;
- pagaminta iš saugių medžiagų.

Žaislo matmenys:
- 12 cm pločio;
- 9,5 cm aukščio;
- 9 cm storio.

Produktas pažymėtas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėn.

Mömbella® yra labai sparčiai augantis prekės ženklas, sukurtas 2013 m. David Guan. Jaunasis tėvas, turintis ilgametę patirtį dirbdamas vaikų darželiuose, pasiūlė sukurti minkštus, saugius žaislus vaikams. Pritaikydamas savo pastebėjimus ir kūdikių produktų tyrimus, kaip pediatrijos specialistas jis suprato, kad rinkoje trūksta gerų, efektyvių ir kokybiškų kramtukų, o silikonas yra geriausia medžiaga jų gamybai. Produktai yra pagaminti su meile ir rūpestingumu, kad vaikams užtikrintų patogumą ir saugumą.

Gamintojas: Mombella, Basic International Group Limited. Unit G25 Waterfront Studios, 1 Dock Road, London, United Kingdom. Pagaminta Kinijoje.

P8073-1

Charakteristikos

Amžius
0 mėn.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūdikiams

Specifinė nuoroda

Nauja