Yookidoo vandens žaislas Banginis

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40142
27,99 €
Su PVM

Yookidoo vandens žaislas Banginis.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 27 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 27 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,35 €.


Povandeninis laivas su banginiu tikrai paįvairins Jūsų maudynių laiką. Neįprastais banginis spinduliuoja gerą nuotaiką ir siūlo daugybę žaidimo būdų vonioje.

DĖMESIO: reikalingos 4 AA šarminės 1,5 V baterijos (nepridedamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt.html

Daugiau informacijos rasite vaizdo medžiagoje žemiau:

Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.


40142

Charakteristikos

Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
STEAM
Tema
Vandens gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja

Atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

5.0
5 Atsiliepimai
★★★★★ Puikus 5
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Blogas 0

  • Atsiliepimai (5)