Yookidoo vandens žaislas Banginis

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40142
27,99 €
Su PVM

Yookidoo vandens žaislas Banginis.

Pirkdami šią prekę gausite 27 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 27 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,35 €.


Povandeninis laivas su banginiu tikrai paįvairins Jūsų maudynių laiką. Neįprastais banginis spinduliuoja gerą nuotaiką ir siūlo daugybę žaidimo būdų vonioje.

Daugiau informacijos rasite vaizdo medžiagoje žemiau:

Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.


40142
4 Prekės

Charakteristikos

Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Mergaitėms
Lytis
Berniukams
Rūšis
Gyvūnai
Rūšis
Vonios žaislai

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-09-19

Puikus!

Patys mylimiausi vandens žaislai, žaidė dukra, dabar žaidžia ir broliukas. Turime ne vieną rinkinį ir visi vaikams patinka (ir mamytei ):D Rekomenduoju !

Įvertinimas 
2020-12-11

Banginis

Dar niekad maudynės nebuvo tokios smagios! Banginis ir povandeninis laivas - dušas, geriausi draugai ne tik vonioje, bet ir duše! Labai rekomenduojame :)

Įvertinimas 
2020-09-27

Yookidoo vandens žaislas Banginis

Dukrytei labai patiko šis vandens žaislas, smagu turkštis su banginiuku

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį