Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams

  • Išparduota
Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams - Lavinamieji žaislai kūdikiams
Išparduota
Yookidoo
40146
22,99 €
Su PVM

Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams.

Pirkdami šią prekę gausite 22 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 22 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,10 €.


Yookidoo muzikinis kamuolys kūdikiams. Minkštas kamuoliukas, kuris dekoruotas linksmai gyvūnais, kuriuos vaikas pradeda pažinti vienus pirmųjų: viščiukas, šuniukas, karvutė. Rutulys yra labai lengvas ir lengvai paimamas - idealus mažoms rankytėms. Žaislą galima pakabinti pakabinti ant vežimėlio arba tiesiog nešioti rankose.

Linksmasis kamuolys turi keturis spalvotus apskritimus, kurie šviečia grojant muzikai. Šis žaislas skatina vaiką judėti, mesti ir suaktyvinti melodijas bei švieseles. Melodijos ir švieselės suaktyvinami nuo judesio.

Produkto matmenys: 13 cm skersmens.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40146

Charakteristikos

Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Su garsais
Rūšis
Šviečiantys
Rūšis
Kūdikiams

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-11-29

Labai patiko!

Šaunus kamuolys! Traškios detalės, smagios muzikėlės ir švieselės. Pirkome 8 mėn vaikui, patiko tada, patinka ir dabar - jau 2,8 metukų vaikinukui. Dabar mėgstamas ir 6 mėn sesutės žaisliukas.

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį