Loginis žaidimas Turtle Tactics

Loginis žaidimas Turtle Tactics - Lavinamieji žaidimai vaikams
Smart Games
5414301525080
Įvertinimas:
(0)
18,95 €
Su PVM

Loginis žaidimas Turtle Tactics.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 18 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 18 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,90 €.


Loginis žaidimas Turtle Tactics. Omnomnom, gėlės ir žolė kitoje tvoros pusėje atrodo skanesnė ir žalesnės! Padėkite nueiti šiems vėžliukams prie jų mėgstamiausio maisto pagal jų spalvą.  Įdomus nuoseklus žaidimas, pateikiamas patogioje metalinėje kelioninėje dėžutėje.

Pasirinkite iššūkį. Padėkite vėžliukus, tvoras ir kiškį, kaip nurodyta kortelėje. Perkelkite vėžlius ir kiškius į galutinę padėtį pagal jų spalvą. Kelkite gyvūnus paeiliui tikslo link, gyvūnai gali keliauti horizontaliai arba vertikaliai į tuščią gretimą kvadratą. Kiškis gali peršokti vėžlį horizontaliai arba vertikaliai į tuščią kvadratą. Tačiau joks gyvūnas negali peršokti per tvoras. Raskite sprendimą, kai visi gyvūnai pasiekia savo galutinę padėtį ir neleiskite, kad šie 48 iššūkiai paverstų jus vėžliu!

Visos detalės magnetinės.

Smart Games - tai edukaciniai žaidimai vaikams. Smart Games veikla siekia jau daugiau nei 30 metų, o jie iki šiol išliko šiuolaikiškais ir inovatyviais. Kiekvienas lavinamasis žaislas yra apgalvotas iki menkiausios smulkmenos, o nuostabaus dizaino lavinamieji žaidimai tiesiog pritraukia mažųjų dėmesį. Smart Games lavinamieji žaidimai - galvosūkiai vaikams yra pelnę daugybę pasaulinių apdovanojimų ir pamėgti tiek vaikų, tiek tėvų visame pasaulyje. Dėl savo nuostabios ir mielos išvaizdos bei gražių pakuočių šie lavinamieji žaidimai puikiai tinka ir kaip dovanos vaikams: asortimente tikrai rasite patiksiančius tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Smart Games.

5414301525080
1 Vienetas

Charakteristikos

Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
9 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai
Rūšis
Lavinamieji
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja