Loginis žaidimas Safari Park Jr.

Loginis žaidimas Safari Park Jr. - Lavinamieji žaidimai vaikams
Smart Games
5414301524991
Įvertinimas:
(0)
26,95 €
Su PVM

Loginis žaidimas Safari Park Jr.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 26 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 26 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,30 €.


Loginis žaidimas Safari Park Jr. Žaismingas, spalvingas ir mažuosius įtraukiantis loginis žaidimas. Atkurkite užduočių kortelėse matomus vaizdus. Tik būkite atidus, skirtingai gyvūnai gali nepraeiti per tam tikrus kelius, pavyzdžiui: liūtas nemėgsta vandens, dramblys negali lipti per uolas, o žirafos yra per aukštos, kad tilptų po medžiais.

Rinkinyje rasite net 60 užduočių kortelių.

Smart Games - tai edukaciniai žaidimai vaikams. Smart Games veikla siekia jau daugiau nei 30 metų, o jie iki šiol išliko šiuolaikiškais ir inovatyviais. Kiekvienas lavinamasis žaislas yra apgalvotas iki menkiausios smulkmenos, o nuostabaus dizaino lavinamieji žaidimai tiesiog pritraukia mažųjų dėmesį. Smart Games lavinamieji žaidimai - galvosūkiai vaikams yra pelnę daugybę pasaulinių apdovanojimų ir pamėgti tiek vaikų, tiek tėvų visame pasaulyje. Dėl savo nuostabios ir mielos išvaizdos bei gražių pakuočių šie lavinamieji žaidimai puikiai tinka ir kaip dovanos vaikams: asortimente tikrai rasite patiksiančius tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Smart Games.

5414301524991
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai
Rūšis
Lavinamieji
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja