Bigjigs medinis domino Ūkis

Bigjigs medinis domino Ūkis - Edukaciniai žaidimai
Bigjigs
BJ736
11,95 €
Su PVM

Bigjigs medinis domino Ūkis.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 11 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 11 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,55 €.


Bigjigs medinis domino Ūkis. Ši medinė domino versija su ūkio gyvūnų iliustracijomis patiks mažiesiems. Stambios detalės ir vaikams gerai atpažįstami gyvūnai sudomins ir įtrauks vaikus.

Domino žaidimas - tai puikus pirmasis stalo žaidimas, kuris lavins mažylių pastabumą, loginį mąstymą, savo eilės išlaukimą bei, žinoma, padės išmokėti laimėti ir pralaimėti.

Žaidimo taisyklės:
- Su vaikais nuo 1 metų domino galite žaisti tiesiog drauge dėliodami detales, kad vienos detalės pabaiga sutaptų su kitos pradžia. Taip pat galite rodyti, aptarinėti matomus gyvūnus, jų skleidžiamus garsus, maistą ir t.t.
- Su vyresniais vaikais galite žaisti pagal įprastas taisykles. Padėkite domino detales ant stalo paveikslėliais žemyn ir sumaišykite. Kiekvienas žaidėjas paima po 6 domino kaladėles. Jei žaidėjų daugiau nei 3, tuomet kiekvienas žaidėjas turi paimti po 3 kaladėles. Likę domino kauliukai lieka ant stalo. Žaidėjai nerodo savo kaladėlių kitiems žaidėjams. Pirmasis žaidėjas padeda vieną iš savo kaladėlių ant stalo paveikslėliu į viršų. Antrasis žaidėjas turi padėti viena iš savo kaladėlių, šalia jau padėtos kaladėlės - svarbu, kad kaladėlės liestųsi vienodais paveikslėliais. Jei žaidėjas neturi tinkančios kaladėlės, tuomet pasiima vieną iš ant stalo likusių užverstų kaladėlių ir praleidžia ėjimą. Kiti žaidėjai atlieka analogiškus veiksmus. Laimi žaidėjas, kuris pirmasis padeda visas savo kaladėles.

Savybės:
- klasikinis, lengvai suprantamų taisyklių žaidimas;
- didelės, medinės ir tvirtos kaladėlės su vaikams gerai pažįstamų ūkio gyvūnų iliustracijomis;
- rinkinyje yra ir medinė dėžutė, kur galėsite laikyti kaladėles;
- žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžio;
- lavinamasis žaislas tiks ir berniukams, ir mergaitėms ir neturi amžiaus apribojimo;
- dydis domino kaladėlių: 8x0,3x4 cm, dydis dėžutės: 19x10 cm.

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

GAMINTOJAS: Bigjigs Toys Ltd, Elkhorn, Anglija.

BJ736
4 Prekės

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai
Tema
Ūkis

Specifinė nuoroda

Nauja

Atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

5.0
1 Atsiliepimas
★★★★★ Puikus 1
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Blogas 0

  • Atsiliepimai (1)