Dodo memo žaidimas Daržovės ir vaisiai

Dodo stalo žaidimas - Stalo žaidimai
Dodo
300156
3,19 €
Su PVM

Dodo memo žaidimas Daržovės ir vaisiai

Pirkdami šią prekę gausite 3 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 3 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,15 €.


Dodo memo žaidimas Daržovės ir vaisiai.

Šį žaidimą galite žaisti tiek vienas vaikams, tiek ir su tėveliais ar broliais, seserimis.

Memo žaidimas, tai atminties lavinimo stalo žaidimas. Prieš žaidimą visos kortelės užverčiamos ir išdėliojamos ant stalo. Tuomet kiekvienas žaidėjas paeiliui verčia po dvi korteles - tikslas atversti dvi vienodas korteles. Atverčiant korteles visi žaidėjai stengiasi įsiminti, kur kokia kortelė yra, kad vėliau galėtų surasti vienodas poras.

KITI ŽAIDIMO VARIANTAI:

1. Su mažesniu mažyliu naudojant šias korteles galite lavinti pastabumą, t.y. atversti visas korteles ir išdėlioti jas ant stalo. Tuomet paprašyti mažylio, kad surastų po dvi vienodas korteles arba įvardinti konkrečias, pvz.: "Surask dvi morkas". Kai vaikas įgus galite net lenktyniauti, kas greičiausiai ir daugiau surinks porų!

2. Palikite tik po vieną kortelę ir atverskite visas korteles. Tuomet mažyliui duokite užuominas, pavyzdžiui: "Kokią daržovę mėgsta kiškiai"?". Vaikas turi surasti morkos kortelę ir įvardinti pavadinimą. Taip lavinsite mažylio kalbinius įgūdžius ir turtinsite žodyną.

3. Išdėliokite skirtingas korteles viena šalia kitos, pradžioje galite pradėti nuo 2 ar 3. Vaikas įsimena jas visas, tuomet nusisuka ir jus paimate vieną iš kortelių. Atsisukęs vaikas turi pasakyti, kokios kortelės trūksta. Vėliau galite apsikeisti ir nusisukti patys, o vaikas paima vieną iš kortelių.

4. Su priešmokyklinio amžiaus vaikais galite žaisti sudėtingesnį žaidimą. Pasidalinkite kiekvienas korteles (abiems žaidėjams turi atitekti tie vaisiai ir daržovės). Kiekvienas iš žaidėjų išsidėlioja atverstas korteles, galite pasidėti knygą ar širmą per vidurį, kad kitas nematytų Jūsų kortelių. Tuomet kiekvienas žaidėjas pasirenka vieną iš vaisių ar daržovių ir gali atidėti tą kortelę, kad vėliau parodytų, jog tikrai buvo pasirinkęs ją. Tuomet vienas po kito žaidėjai klausia klausimų, pvz.: "Ar tai darže auginama daržovė?", "Ar ji turi sėklų?" ir pan. Gavę atsakymą užverčia netinkamas korteles, pvz. jei atsakymas, jog turi sėklų, tuomet užverčiamos visos besėklių vaisių ir daržovių kortelės. Ir tokiu atmetimo būdu spėjama, kokį vaisių ar daržovę pasirinko kitas žaidėjas. Pirmasis atspėjęs - laimi.

5. Taip pat korteles galite naudoti kaip Alias korteles, traukiate vieną kortelę ir stengiatės apibūdinti nepanaudodami žodžio šaknies.

Kortelių dydis: 5x5 cm.
Rinkinyje 12 porų kortelių: baklažanas, obuolys, agurkas, morka, svogūnas, moliūgas, persikai, bananai, kriaušė, brokolis, pomidoras ir ananasas.DODO - tai Ukrainoje gaminamos lavinamosios dėlionės vaikams bei stalo žaidimai. Visos šio gamintojo dėlionės yra orientuotos į vaikų lavinimą, edukaciją bei yra unikalių, iliustratorių kurtų piešinių. Tai priemonės smagiam ir naudingam laikui drauge su vaiku bei puikūs lavinamieji žaislai ar simbolinės dovanos vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Dodo, Ukraina.

300156
12 Prekės

Charakteristikos

Elementų skaičius
24
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-07-25

Puikus žaidimas

Žaidimas ne tik gelbsti lavinant vaiko atmintį, bet ir padeda vaikui pažinti linksmus vaisius bei daržoves.

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį