Sudėties žaidimas 10 To The Top

  • −20%
Sudėties žaidimas 10 To The Top - Edukaciniai žaidimai vaikams nuo 5 metų
Learning Resources
LER1767
17,99 €
14,39 € Sutaupote 20%
Su PVM

Sudėties žaidimas 10 To The Top

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 14 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 14 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,70 €.


Sudėties žaidimas 10 To The Top. Tai smagus žaidimas, kurio tikslas yra dėti spalvingus kūbelius taip, kad suma visada būtų 10.
Žaidimas gerina aritmetinius įgūdžius, moko greito problemų sprendimo, lavina motoriką bei koordinaciją.

Kiekvienas žaidėjas pasiima po 5 žaidimo kūbelius, vienas kūbelis statomas viduryje stalo (tuščios pusės turi būti viena ant stalo, kita viršuje). Kiekvienas žaidėjas mato skirtingas kūbo puses.
Pirmas žaidėjas deda vieną iš savo kūbų ant padėto pirmojo kūbo taip, kad jo matomoje pusėje suma gautųsi 10. Sudarius 10 sumą, žaidėjas sušunka "10!".
Antras žaidėjas deda ant bokšto jau iš dviejų kūbelių vieną iš savo kūbelių, kad jo pusėje prieš tai padėto kūbo ir jo dedamo kūbo suma būtų 10. Tokiu būdu paeiliui visi žaidėjai deda savo kūbelius.
Jei nei vienas žaidėjas nebegali sudaryti 10 sumas, imamas papildomas kūbelis ir statomas ant bokšto.
Pirmasis savo kūbelius sudėjęs žaidėjas laimi.

Savybės:
- 30 minkštų skaičių kūbelių;
- ant žaidimo kūbelių pavaizduoti 1-9 skaitmenys;
- kūbo dydis 2,5x2,5x2,5 cm;
- rekomenduojama 2-4 žaidėjams;
- rekomenduojama nuo 5 m.Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.
Įspėjimas netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Educational Insights, JAV.

LER1767

Charakteristikos

Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
10 m.
Amžius
9 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja