Žaidimas Blynų lenktynės

  • Išparduota
Žaidimas Blynų lenktynės - Edukaciniai žaidimai nuo 4 metų
Išparduota
Learning Resources
EI-3025
19,99 €
Su PVM

Žaidimas Blynų lenktynės

Pirkdami šią prekę gausite 19 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 19 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,95 €.


Žaidimas Blynų lenktynės.
Užsakymas! Tai linksmas ir aktyvus žaidimas, mokantis skaičiuoti, atpažinti raštus ir seką. Žaidėjai ar komandos lenktyniauja tarpusavyje, kad patiektų savo blynus ne tik greičiausiai, bet ir tiksliai reikiama tvarka. Tai greitas estafetės tipo žaidimas, kurį galės žaisti visa šeima.

Būk greičiausias padavėjas! Sudėk blynus tokia tvarka, kokia pateiktas užsakymas ir ant viršaus uždėk sviesto gabaliuką.
Blynus padėkite vienoje vietoje, lėkštutes pasirinktu atstumu kitoje. Komandos pasidalina mentelėmis. Atverskite užsakymo kortelę, kad visi žaidėjai ar komandos gerai matytų. Ir žaidimas prasideda! Imkite reikiama tvarka blynus po vieną ir neškite ant užsakymo lėkštės (blynus galima imti ir nešti tik mentele!). Sudėjus blynus pagal užsakymo kortelę, nepamirškite ant jų uždėti sviesto gabaliuką. Pirmieji teisingai įvykdę užsakymą laimi.

Savybės:
- 10 gardžios išvaizdos skirtingų rūšių blynai;
- 10 užsakymo kortelių;
- 2 lėkštutės;
- 2 mentelės;
- 2 sviesto gabaliukai;
- žaisdami vaikai lavina socialinius įgūdžius, pastabumą, stambiąją motoriką;
- rekomenduojama 2 žaidėjams ar komandoms;
- rekomenduojama nuo 4 m.


Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų.

Įspėjimas netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
GAMINTOJAS: Educational Insights, JAV.

EI-3025

Charakteristikos

Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Stalo žaidimai

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį