Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai kūdikiams
Yookidoo
40141
32,95 €
Su PVM

Yookidoo Linksmasis kranelis ir sraigtukai.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 32 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 32 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,60 €.


Linksmasis kranelis yra puikus žaislas, siūlantis daugybę žaidimo variantų. Šis akumuliatorinis muzikinis žaislas turi unikalią vandens siurblių sistemą, suteikiančią ypatingai smagų laiką vandenyje.
Daugiau rasite vaizdo medžiagoje žemiau.

Reikalingi 3xAA (LR6) elementai, rinkinyje nėra.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40141

Charakteristikos

Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-11-03

Geriausias vonios žaislas

Vienareikšmiškai, labiausiai pasiteisinęs vonios žaislas. Šis žaislas ne tik vonios laiką paverčia smagiausia dienos pramoga, bet ir padeda ugdyti vaiką (spalvų, geometrinių figūrų pavadinimus, lavina smulkiąją motoriką) bei skatina vaiko kūrybiškumą, nes variacijų su indeliais bei draigteliais ir besisukiojančio kranelio yra visa gausybė! 100 % rekomenduoju visiems. Ir jau žinau, ką dovanosiu draugų vaikams. ?

Įvertinimas 
2020-09-19

Smagumynai vonioje

Mano dukrytė vandens mėgėja, ieškojau prekės, kuri padėtų jai linksmai praleisti laiką vonioje. Gailiuosi, kad anksčiau nenupirkau šio žaislo. Dabar mergina 3 su puse metų, jau jos šis žaislas nebedomina, bet laukiame broliuko arba sesutės ir žaisliukas laukia naujojo atgimimo mūsų vonioje!

Parašyk atsiliepimą