Yookidoo Fontanas su priedais

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40115
33,99 €
Su PVM

Yookidoo Fontanas su priedais.

Pirkdami šią prekę gausite 33 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 33 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,65 €.


Yookidoo fontanas su priedais yra puikus žaislas, siūlantis daugybę būdų, kaip atrasti naujus vandens džiaugsmus. Fontanas turi unikalų vandens siurbliuką, kuris leidžia vandenį kaip fontanas. Dėliok priedus ir stebėk kaip skirasi jų savybės: vienas sukasi, kitas purškia ir t.t. Laivelius galima naudoti ir kaip atskirus vonios žaislus. Yookidoo vandens žaislai ne tik lavina akių-rankų koordinciją, priežasties-pasėkmės suvokimą, tačiau ir skatina kūrybinius eksperimentus.
Reikalingos 3xAA baterijos.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40115

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Vonios žaislai

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2022-07-22

Tikrai vertas demesio zaislas

Mazajai dar nera metuku, bet jau delojam laiviukus ir nebenorim lipti is vonios ???? tikrai smagus zaisliukas

Įvertinimas 
2021-04-09

Jovilė

Gavom pirmojo gimtadienio proga - tikrai labai patiko - žaidžiam visa šeima :) Įdomus žaislas ir ne tik vandenyje.

Įvertinimas 
2020-10-17

Puikus žaislas

Paprašėm dovanų, ir tikrai tai buvo pats geriausias sprendimas! Puikus žaislas, abu vaikai nuo jo neatsitraukia. Rekomenduoju visiems kieno vaikai mėgsta leisti laiką vonioje.

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį