Yookidoo vonios žaislas EleFountain

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40416
36,99 €
Su PVM

Yookidoo vonios žaislas EleFountain

Pirkdami šią prekę gausite 36 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 36 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,80 €.


Yookidoo vonios žaislas EleFountain. Maudynių laikas bus pats smagiausias su šiuo mielu ir linksmu drambliuku! Šis baterijomis maitinamas drambliuko fontanas sukurtas skatinti vaizduotę ir kūrybiškum1, turi 4 cirko priedus, kurie padeda lavinti smulkiąją motoriką ir kiekvienas jų sukuria skirtingą vandens efektą. Kadangi vanduo sukuria judėjimą, jis parodo pagrindinius fizikos ir STEM principus

Reikalingos 4 AA baterijos, rinkinyje nėra.

Savybės:
- išmokstamas priežasties-pasekmės ryšys;
- lavinama smulkioji ir stambioji motorika;
- sukurta remiantis STEM metodu - supažindina mažylius su pagrindinėmis fizikos sąvokomis naudojant vandens galią;
- lavina vaikų vaizduotę;
- lavina vaiko rankų-akių koordinaciją, rankų miklumą ir motoriką.

Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.


Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėnesių.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40416
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Rūšis
Vonios žaislai

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį