Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sprinkle Water Lab

Yookidoo vonios žaislas - Vonios žaislai vaikams
Yookidoo
40262
16,90 €
Su PVM

Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sprinkle Water Lab.

Pirkdami šią prekę gausite 16 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 16 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,80 €.


Yookidoo vonios žaislas Spin 'N' Sprinkle Water Lab. Vonios žaislas, kuris spaustukais tvirtinamas prie vonios ir sukuria galimybę atlikti įvarius bandymus su vandeniu ir vandens grandinėmis.

Sukurtas remiantis STEM mokymosi principais. Supažindinda jaunus „mokslininkus“ su pagrindinėmis fizikos ir matematikos sąvokomis, naudodamas vandens galią.

Skaidri vandens laboratorija leidžia jūsų vaikui pamatyti dvigubos kryžminės grandinės reakciją, stebint stebinančius vandens efektus!

Dydis: 22x21x6,5 cm.


Yookidoo žaislai - tai išskirtiniai vonios žaislai, kurie paremti vaiko vystymosi etapais bei nuostabaus ir mielo dizaino, siekiant skatinti vaizduotę, STEM bei kitus įgūdžius. Smagūs maudynių žaislai vaikams, kurie prikaustys mažylių dėmesį ir leis atrasti skirtingus vandens efektus. Vandens žaislai vaikams - tai ne tik vaiko dėmesio atitraukimas maudantis, tai ir smagūs lavinamieji žaislai, kurių metu lavinama smulkioji motorika, koordinacija, sensorika bei žaidimų metu susipažįstama su vandeniu, kaip jis teka, kokią jėgą turi, kaip iškelia daiktus arba kaip ir kada jie nuskęsta.
Ir nors šio gamintojo vizitinė kortelė - vonios žaislai, tačiau Yookidoo žaislai kūdikiams taip pat verti išskirtinio dėmesio. Žaislai paremti kūdikio raida ir skirti lavinti skirtingo etapo įgūdžius. Yookidoo siekia sukurti ir išlaikyti naują požiūrį į žaidimą ir mokymąsį, kuriant inovatoriškus ir interaktyvius produktus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.
GAMINTOJAS: Global Marketing Enterprise Ltd, POB 25202 TLV, Izraelis.

40262
2 Prekės

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Vonios žaislai

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2020-12-11

Maudynių pramogos

Faina veikla maudynių metu. Labai patinka pilstyti vandenį ir stebėti kaip bėga. Rekomenduojam.

Įvertinimas 
2020-11-17

Smagus žaislas

Žaislas patiko mūsų metinukei, nors pati pilti vandens nemoka, bet mielai sukioja sraigtelius, akytes :)

Parašyk atsiliepimą

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį