Taškavimo DOT flomasteriai (8 vnt.)

Taškavimo DOT flomasteriai (8 vnt.)- Flomasteriai vaikams
Tiger Tribe
3770135
12,90 €
Su PVM

Taškavimo DOT flomasteriai (8 vnt.).

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 12 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 12 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,60 €.


Taškavimo DOT flomasteriai (8 vnt.). Itin smagus aštuonių aukštos kokybės flomasterių vaikams rinkinys. Sukurta taip, kad tapyba būtų švari ir lengva, tiesiog nusukite dangtelius ir lai kūryba prasideda. Vaikams patiks eksperimentuoti su skirtingais efektais, kuriuos galima pasiekti naudojant aplikatorių su apvaliu kempinės antgaliu – nuo smagių taškuotų dėmių iki maišymo, sluoksniavimo ir plačių spalvų potepių. Puiki priemonė kūrybiniams meno užsiėmimams.

Pagaminta be toksiškų medžiagų, vandens pagrindu - lengvai nuplaunama.

Tiger Tribe - tai 2007 m. Australijoje dviejų vaikų tėvų Anthony ir Naomi įkurta įmonė. Vyras ir žmona augindami savo vaikus, norėjo sukurti dovanoms tinkančius žaislus, kurie būtų įdomūs, skatinantys kūrybiškumą, žavūs ir įtraukiantys bei linksmi. Pirmieji jų žaislai vaikams gimė šeimos garaže ir buvo testuojami šeimos vaikų. Šiuo metu Tiger Tribe žaislai jau paplitę visame pasaulyje, o įmonė nuolat auga. Tai išskirtinės, nematytos ir kūrybingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.
Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.
Gamintojas: Imaginative Journeys, Australija.

3770135

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Kūrybiniai rinkiniai

Specifinė nuoroda

Nauja
Įvertinimas 
2023-09-13

Puikūs, rekomenduoju

Jau senai ieškau tokio tipo flomasteriu, nes internete pilna užduotėliu vaikams su Dot markeriais, buvau pirkusi panašius Djeco firmos, bet jie vos piešė ir vaikui buvo labai sunkūs laikyti, o ir brangesni nei šie. Labai džiaugiamės įsigyję šiuos, nes jie patogesni ir lengvesni laikyti, ir piešiai puikiai! Pagaliau galime daryti užduotėlęs :) Bet ir paprastai piešti su jais vaikui smagu. Rekomenduoju

Parašyk atsiliepimą