OXO transformuojama vaikiška lėkštė su skiltimis Rausva

OXO transformuojama vaikiška lėkštė su skiltimis - Prekės vaikams
OXO
6125600
8,50 €
Su PVM

OXO transformuojama vaikiška lėkštė su skiltimis Rausva

Pirkdami šią prekę gausite 8 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 8 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,40 €.


Laikas vakarienei! Iš šios vaikiškos lėkštės tikrai greitai dings visas maistas. Svarbiausias jos privalumas yra neslidus dugnas, kuris neleis lėkštutei judėti per stalą vaikui bandant sugaudyti maistą. Be to, lėkštutė turi specialią viršutinę lenktą detalę, kuri leidžia vaikui patogiau "sugaudyti" maistą, nes yra užlenkta į lėkštutės vidų. Kai vaikas pramoksta valgyti, šią viršutinę dalį galima tiesiog nuimti, taip paliekant įprastą neslidžiu dugnu lėkštutę.

Savybės:
- neslidus dugno paviršius;
- galimybė pašalinti spalvotą viršutinę detalę, kai vaikas išmoksta tinkamai valgyti;
- yra keturios skiltys maistui sudėti.
- neturi ftalatų, BPA ir PVC.

Priežiūra:
- galima plauti indaplovėje;
- gali būti naudojamas mikrobangų krosnelėje.

Matmenys:
- aukštis 2,7 cm
- aukštis su 4 cm apsaugine spalvota detale;
- skersmuo 18 cm.OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

6125600
1 Vienetas

Charakteristikos

Plotis
16
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį