OXO gertuvė kūdikiui 4+ Turkio spalvos 150 ml

  • Išparduota
OXO gertuvė kūdikiui - Prekės kūdikiams
Išparduota
OXO
61127500
Įvertinimas:
(0)
10,50 €
Su PVM

OXO gertuvė kūdikiui 4+ Turkio spalvos 150 ml.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 10 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 10 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,50 €.


Patogi ir lengva gertuvė kūdikiui su snapeliu ir rankenėlėmis mažoms rankytėms laikyti puikiai tinka mažiausiems vaikučiams nuo 4 mėn. Puodelio snapelis yra suprojektuotas taip, kad skystis gali tekėti tik tada, kai vaikas geria, nebijant išsiliejimo ar nutekėjimo. Snapelis yra minkštas, silikoninis, yra apsauginis dangtelis.

Talpa: 150 ml

Savybės:
- patogus ir lengvas puodelis su snapeliu ir rankenomis puikiai tinka mažoms vaiko rankoms;
- skyčiai neišsilieja nuleidus puodelį;
- puodelis yra skaidrus, todėl jūs galite lengvai valdyti skysčio lygį puodelyje;
- neturi ftalatų, BPA ir PVC.

Naudoti:
- Galima plauti indaplovėje,
- nenaudokite mikrobangų krosnelėje.

Matmenys: 9,5 x 7 cm.OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

61127500

Charakteristikos

Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Tipas
Gertuvė

Specifinė nuoroda

Nauja