OXO gertuvių valymo šepetėlių rinkinys

  • Išparduota
OXO gertuvių valymo šepetėlių rinkinys - Prekės vaikams
Išparduota
OXO
62123200
6,10 €
Su PVM

OXO gertuvių valymo šepetėlių rinkinys

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 6 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 6 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,30 €.


OXO buteliukų valymo šepetėlių rinkinys. Valymo rinkinys leis lengvai valyti vaikų puodelius, vandens butelius ir kitas gertuvėles. Komplektą sudaro trys šepetukai: dangteliams, snapeliams bei šiaudeliams valyti. Visi buteliukų valymo šepetukai sukabinti ant patogaus laikiklio, kad nepasimestų ir visada būtų po ranka.

Priežiūra:
- gali būti plaunami tradiciškai arba indaplovėje;
- nenaudokite mikrobangų krosnelėje.

Matmenys:
- rankenos plotis 3 cm;
- šepetukų ilgiai:
           - šiaudelių valymo 17 cm;
           - dangtelių valymo 10,5 cm;
           - snapelių valymo 9,5 cm.OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

62123200

Charakteristikos

Elementų skaičius
3
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja

Atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

5.0
1 Atsiliepimas
★★★★★ Puikus 1
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Blogas 0

  • Atsiliepimai (1)