OXO maisto kramtukų pagalvėlės (2 vnt.)

OXO kramtukas - maisto konteineris - Prekės kūdikiams
OXO
61118600
4,50 €
Su PVM

OXO maisto kramtukų pagalvėlės (2 vnt.)

Pirkdami šią prekę gausite 4 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 4 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,20 €.


Keičiamos silikono pagalvėlės OXO maisto kramtukams. Puikiai tinka šviežių vaisių patiekimui. Valgydami mažyliai masažuoja savo jautrias dantenas, ramina skausmą bei niežulį. Komplekte yra dvi keičiamos silikono pagalvėlės.

Savybės:
- padeda išvengti užspringimo pavojaus;
- padeda lengviau ir saugiau susipažinti su naujais skoniais ir produktais;
- silikoninę talpą lengva valyti;
- švelniai masažuoja jautrias dantenas;
- patogi silikoninė rankena;
- saugus ir patogus dangtelis.

Matmenys:
- aukštis 10,5 cm;
- plotis 5,5 cm;
- gylis 5,5 cm.



OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

61118600
2 Prekės

Charakteristikos

Elementų skaičius
2
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį