Pliušinis žaislas Super kiškis

Pliušinis žaislas kiškis - Pliušiniai žaislai vaikams
Manhattan Toy
155330
Įvertinimas:
(0)
14,99 €
Su PVM

Pliušinis žaislas Super kiškis

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 14 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 14 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,70 €.


Pliušinis Super kiškis. Ar tai paukštis? Lėktuvas? Ne, tai super Kiškis! Šis super herojus pasiruošęs išgelbėti bet kurią dieną ir leistis į linksmus nuotykius. Švelnių, kokybiškų medžiagų mažylis dėvi herojaus kaukę ir turi apsiaustą bei diržą.
Dėl specialios formos ir užpildo kiškį lengva pasodinti.

Žaislas yra laimėjęs Oppenheim Toy Portfolio Platinum apdovanojimą.

Dydis: 29 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 0 m.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

155330

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Minkšti
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja