Pliušinis žaislas kiškutis vystykluose

Pliušinis žaislas kiškutis - Pliušiniai žaislai vaikams
Manhattan Toy
154850
19,90 €
Su PVM

Pliušinis žaislas kiškutis vystykluose

Pirkdami šią prekę gausite 19 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 19 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,95 €.


Pliušinis kiškutis vystykluose. Mielas, minkštas ir švelnus kiškutis rausva nosyte su mielu vystykliuku. Pamyluok, nuramink jį ir užmigdyk. Vystyklas su lipukais ir gumyte, todėl vaikas tikrai galės pats suvystyti. Šis mažylis taps vaiko geriausiu draugu bei išmokys jį empatijos ir rūpestingumo.

Dydis: 27 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

154850

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Gyvūnai
Rūšis
Minkšti

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį