Pliušinis žaislas meškinas Lakūnas

Pliušinis žaislas meškinas - Pliušiniai žaislai vaikams
Manhattan Toy
155320
14,99 €
Su PVM

Manhattan Toy pliušinis meškinas Lakūnas.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 14 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 14 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,70 €.


Manhattan Toy pliušinis meškinas Lakūnas. Mieliausias meškis pilotas, kurį kada nors esate sutikę. O ar esatę sutikę dar vieną meškį pilotą? Klasikinės išvaizdos meškinas su aviatoriaus akiniais ir kreminiu šaliku tikrai išskirtinės išvaizdos ir traukia dėmesį bei kviečia drauge leistis į nuotykius.
Meškino kojos ir dugnas užpildyti specialiu užpildu, todėl jį galėsite lengvai ir stabiliai pasodinti.
Dydis: 31 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Rekomenduojama vaikams nuo 0 m.
Tik paviršinis plovimas.
Produktas pažymėtas CE ženklu.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

155320

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Minkšti
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja