Laikrodis vaikams ir miego treneris Bobby

Laikrodis vaikams ir miego treneris - Laikrodžiai vaikams
ZAZU
ZA-BOBBY-01
30,69 €
Su PVM

Laikrodis vaikams ir miego treneris Bobby.Pirkdami šią prekę gausite 30 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 30 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,50 €.


Laikrodis vaikams ir miego treneris Bobby. Bobby mokys Jūsų vaiką kada atsibusti ir kada išlipti iš lovos. Bobby užmerkia akis, kai ateina laikas miegoti, ir jas atmerkia, kai gali atsikelti.
Bobby rodo mechaninį ir skaitmeninį laiką, kuris padeda vaikams mokytis ir suprasti laiką. Vyresniems vaikams, kurie reikalingas žadintuvą, jis gali būti naudojamas ir kaip žadintuvas.

- veikia su baterijomis (3 x AAA, rinkinyje nėra);

Laikrodžio matmenys:
- aukštis 12 cm;
- plotis 12 cm;
- ilgis 12 cm;
- ekrano skersmuo 10 cm.

Vartotojo vadovas: https://www.zazu-kids.nl/wp-content/uploads/2018/02/Manual_Bobby-2017.pdf


ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

ZA-BOBBY-01

Charakteristikos

Amžius
5 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Su garsais

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį