Migdukas projektorius triušiukas Ruby

  • Išparduota
Projektorius migdukas - Migdukai kūdikiams
Išparduota
ZAZU
ZA-RUBY-01
Įvertinimas:
(0)
34,69 €
Su PVM

Migdukas projektorius triušiukas Ruby.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 34 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 34 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,70 €.


Migdukas projektorius triušiukas Ruby. Projektorius pavers Jūsų kūdikio kambarį magišku. Projektoriaus žvaigždutės gali būti kelių spalvų: oranžine, mėlyna, žalia ir daugiaspalve (spalvos keičiasi kas kelias sekundes). Modulyje taip pat yra 3 raminantys garsai: širdies plakimas, gamtos garsai (triukšmas ir paukščių čiulbėjimas) bei raminanti muzika.

Savybės:
- 4 skirtingų spalvų žvaigždžių projektorius;
- 3 raminančios melodijos: širdies plakimas, gamtos garsai, rami muzika;
- automatinis išjungimas: projekcija automatiškai išsijungs po 30 minučių, o muzika - po 15 minučių;
- verkimo sensorius - automatiškai įsijungia, kai kūdikis pradeda verkti.

Techniniai duomenys:
- 3xAA baterijos (neįtraukiamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9030-varta-elementai-aa-4906-4-vnt-4008496559435.html;

Projektoriaus matmenys:
- aukštis 24 cm;
- plotis 14 cm;
- ilgis 16 cm.

Vartotojo vadovas: https://www.zazu-kids.nl/wp-content/uploads/2020/06/V2-KIKI-RUBY-HARRY_manual-900x140mm-2020-0618_HR.pdf


ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

ZA-RUBY-01

Charakteristikos

Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Su garsais
Rūšis
Šviečiantys
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja