Nešiojamas migdukas kūdikiui Suzy

  • Išparduota
Migdukas kūdikiui - Migdukai kūdikiams
Išparduota
ZAZU
ZA-SUZY-01
19,99 €
Su PVM

Nešiojamas migdukas kūdikiui Suzy.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 19 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 19 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,95 €.


Nešiojamas migdukas kūdikiui Suzy. Ššššš....šššš... yra gydytojų patikrinta technika, kuri padės Jūsų vaikui nusiraminti ar užmigti. Garsas imituoja aplinką, supusią mažylį gimdoje. Nepertraukiamas miegas ir reguliarus poilsis yra labai svarbūs vaiko vystymuisi. Tačiau kartais kūdikiams sunku užmigti ar jie dažnai prabunda naktį. 

Vaikiškas migdukas turi 6 raminančias melodijas: Šššš šššš garsas, širdies plakimas, baltas triukšmas, vandenyno garsas, muzika ir lopšinė.

Migdukas vaikams turi integruotą verkimo sensorių. Šio sensoriaus dėka, migdukas kūdikiui įsijungia automatiškai, kai mažylis tik pradeda verkti.

Pridedamas dirželis leidžia migduką pritvirtinti prie lovelės, vežimėlio ar automobilio kėdutės.

Savybės:
- 6 raminančios melodijos;
- Šššš ššš - gydytojų rekomenduojama vaikų raminimo technika;
- automatinis išjungimas po 20 minučių;
- verkimo sensorius;
- garsumo reguliavimas;
- nešiojamas, turi tvirtinamąją rankenėlę;
- veikia su 3 AAA tipo baterijomis (neįtraukiamos), elementus galite rasti čia: https://lapute.lt/kanceliarines-prekes/9031-varta-elementai-aaa-4903-4-vnt-4008496559749.html.

Matmenys:
- skersmuo 9 cm;
- plotis 3 cm;
- dirželio ilgis 22 cm.

Vartotojo vadovas: https://www.zazu-kids.nl/wp-content/uploads/2019/11/V4_Manual_SUZY_WITH-LINKS-2019_1105.pdf

ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

ZA-SUZY-01
0 Vienetas

Charakteristikos

Amžius
0 mėn.
Amžius
0,4 m. (3 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
1 m.
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Šviečiantys

Specifinė nuoroda

Nauja

Atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

5.0
1 Atsiliepimas
★★★★★ Puikus 1
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Blogas 0

  • Atsiliepimai (1)