Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina

Naktinė lempa vaikams - Naktinės lempos vaikams
ZAZU
ZA-GINA-01
28,99 €
Su PVM

Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 28 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 28 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,40 €.


Naktinė lempa/žibintuvėlis žirafa Gina. Žirafa Gina yra ne tik daugiaspalvė naktinė lempa vaikams, bet ir žibintuvėlis. Vaikiška naktinė lempa yra septynių skirtingų spalvų, kurios išsijungia po 30 minučių veikimo. Kai jūsų vaikui reikia papildomos šviesos, norint eiti į tualetą, skaityti knygą ar surasti mėgstamą žaislą, jis gali pakelti lempą ir įjungti žibintuvėlį. Vaikiškas žibintuvėlis automatiškai išsijungia po 10 min, kad mažyliui pamiršus išjungti neišsikrautų baterija.

Techniniai duomenys:
- naktinė lempa ir žibintuvėlis viename;
- po 10 minučių žibintuvėlis automatiškai išsijungia;
- naktinė lemputė automatiškai išsijungia po 30 minučių;
- lemputė šviečia 7 skirtingomis spalvomis;
- USB laidu pakraunama baterija.

Matmenys:
- aukštis 21 cm
- plotis 6 cm

Apdovanojimai:
- 2019 m. European product design award (bronza).

Vartotojo vadovas: https://www.zazu-kids.com/manual/gina.pdf


ZAZU Nyderlandų prekės ženklo pagrindinis siekis yra padėti vaikams, kuriems sunku užmigti ar turi tamsos baimę. Įkūrėjai Nynke Bakker ir Svenas van der Veenas, abu 3 mažų vaikų tėvai, 2013 metais sujungė jėgas ir sukūrė savo prekės ženklą vaikams. Zazu produktams būdingas modernus dizainas bei kūrybiškas požiūris. Rūpinimasis tinkamu ir sveiku vaikų miegu yra pagrindinė ZAZU ženklo kūrėjų misija.
ZAZU migdukai kūdikiams ramiam ir saldžiam miegeliui: migdukai vaikams su baltuoju triukšmu, širdies plakimo garsu, lopšinėmis ar gamtos garsais, su verkimo sensoriumi (cry sensor) arba projektoriai, kurie užpildys vaiko kambarį raminančiais vaizdais ir garsais. Visi migdukai kūdikaims yra kokybiški, mielos išvaizdos ir sukurti pagal kūdikio raidą. Kūdikių migdukai dažnai pasirenkami ir kaip dovanos kūdikiams, palankynoms.
Taip pat ZAZU kuria ir nuostabias naktines lempas vaikams, kurios taps mažylių geriausiais minkštais draugais ar mielomis vaiko kambario interjero detalėmis. Vaikiškos naktinės lempos leis mažyliams ramiau ir greičiau užmigti, o naktį, esant reikalui, pasišviesti kelią. ZAZU siūlomos naktinė lemputės yra su lopšinėmis, raminančiais garsais, kaip minkšti mieli žaislai ar kaip vaikiški prožektoriai.
GAMINTOJAS: ZAZU, Nyderlandai.

ZA-GINA-01

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Šviečiantys
Tema
Gyvūnai

Specifinė nuoroda

Nauja

Atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

5.0
1 Atsiliepimas
★★★★★ Puikus 1
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Blogas 0

  • Atsiliepimai (1)