Medinis fotoaparatas

Medinis fotoaparatas - Mediniai žaislai nuo 1 metų
Manhattan Toy
218390
15,99 €
Su PVM

Medinis fotoaparatas.

DĖMESIO: prekės keliauja ir atvyksta 11.25, tuomet ir bus išsiųstas užsakymas.

Pirkdami šią prekę gausite 15 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 15 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,75 €.


Medinis fotoaparatas. Smagus, medinis fotoaparatas su dirželiu. Fotoaparatas turi 3 keičiamus objektyvus: skaidrus, žalias ir kaleidoskopas.
Skatina vaizduotės vaidmenų žaidimą, taip pat vizualinį, pažintinį ir socialinį-emocinį vystymąsi.

Dydis: 9x6x3 cm.Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojamas amžius nuo 1 metų.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

218390

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį