OXO kramtukas - maisto konteineris Tamsiai mėlynas

  • Išparduota
OXO kramtukas - maisto konteineris - Prekės kūdikiams
Išparduota
OXO
61116200
Įvertinimas:
(0)
9,90 €
Su PVM

OXO kramtukas - maisto konteineris Tamsiai mėlynas

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 9 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 9 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,45 €.


Pradėkite saugiai supažindinti savo kūdikį su maistu ir įvairiais skoniais su OXO silikoniniu kramtuku. Idealiai tinka maitintis braškėmis, bananais, obuoliais ir kitais visais šviežiais maisto produktais, užkertant kelią dideliems maisto produktų gabaliukams patekti į burną. Su šiuo kramtuku mokymasis valgyti bus saugus ir patogus. Supilkite supjaustytą ar susmulkintą maistą į silikono kišenėlę ir leiskite mažyliui išbandyti naujus skonius, tuo pačiu metu švelniai masažuojant dantenas. Dėka papildomo dangtelio po užkandos lengva palaikyti kramtuko sterilumą. Specialiai suprojektuotas mažoms vaiko rankoms, jis turi neslidžią dangą, padedančią tvirtai laikyti rankose. Vaisių ar daržovių naudojimas su šiuo kramtuku nereikalauja iš anksto susmulkinti ar sutrinti produktų. Puikiai tinka keliaujant, vaikštant bei namuose.

Savybės:
- padeda išvengti užspringimo pavojaus;
- padeda lengviau ir saugiau susipažinti su naujais skoniais ir produktais;
- silikoninę talpą lengva valyti;
- švelniai masažuoja jautrias dantenas;
- patogi silikoninė rankena;
- saugus ir patogus dangtelis.

Matmenys:
- aukštis 10,5 cm;
- plotis 5,5 cm;
- gylis 5,5 cm.OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

61116200

Charakteristikos

Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja