OXO rausva gertuvė kūdikiui su šiaudeliu (150 ml, 4+)

  • Išparduota
OXO gertuvė kūdikiui su šiaudeliu - Prekės kūdikiams
Išparduota
OXO
61101000
8,70 €
Su PVM

OXO rausva gertuvė kūdikiui su šiaudeliu (150 ml, 4+)

Pirkdami šią prekę gausite 8 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 8 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,40 €.


Gertuvė kūdikiui su šiaudeliu yra puikus pasirinkimas pirmąjai gertuvei. Jos dėka mažylis išmoks savarankiškai gerti, gertuvės nereikės užsivertinėti. Gertuvė turi minkštą šiaudelį, kuris nedirgina kūdikio dantenų bei patogias rankenėles, kurios gali būti ir nuimamos.

Talpa: 150 ml

Savybės:
- rekomenduojama nuo 4 mėn.;
- patogus ir lengvas;
- minkštas šiaudelis, kuris nedirgina jautrių kūdikių dantenų;
- šiaudelis paslepiamas po specialiu dangteliu, todėl išlieka švarus;
- puodelis yra skaidrus, todėl jūs galite lengvai valdyti skysčio lygį puodelyje;
- lengva valyti, nėra spragų ar sunkiai pasiekiamų vietų;
- yra patogios rankenėlės;
- neturi ftalatų, BPA ir PVC.

Priežiūra:
- galima plauti tradiciškai arba indaplovėje;
- nenaudokite mikrobangų krosnelėje.

Matmenys: 12 x 7 cm.OXO yra JAV prekinis ženklas, gyvuojantis nuo 1990 m. Šis ženklas siūlo daugiau nei 850 buitinių daiktų iš įvairių kategorijų, daugiausiai iš virtuvės įrankių ir kitų priemonių. Produktai yra prieinami 75 šalyse, siūlant daugiau nei 850 jų rūšių. Produktai pripažinti pasaulyje kaip pavyzdiniai universaliųjų dizaino principų naudojimo pavyzdys. Kiekvienas produktas buvo sukurtas pagal universalaus dizaino principą, t.y.: vyriausių ir mažiausių, dešiniarankių ir kairiarankių, moterų ir vyrų bei specialiųjų poreikių žmonių produktų kūrimas. "OXO" produktai laimėjo daugiau nei 150 tarptautinių apdovanojimų už pakuotes, dizainą ir prekės ženklo tapatybę. OXO tot - tai speciali linija vaikams. Tai aukščiausios kokybės prekės vaikams: vaikiški įrankiai kūdikiams ir vaikams, tobulai prilimpančios lėkštės ir dubenėliai vaikams ir kūdikiams, seilinukai kūdikiams ir, žinoma, vaikiškos gertuvės. Prekės vaikams nuo primaitinimo iki savarankiškai valgančių vyresnių vaikų. Čia rasite tik itin aukštos kokybės prekes vaikams, visi produktai yra be BPA, švino ir ftalatų.
GAMINTOJAS: OXO, JAV.

61101000

Charakteristikos

Amžius
0,75 m. (9 mėn.)
Amžius
0,5 m. (6 mėn.)
Amžius
0,8 m. (10 mėn.)
Lytis
Mergaitėms

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį