Miniland lėlė kūdikis minkštu kūneliu (32 cm)

  • Nauja
Miniland lėlė kūdikis minkštu kūneliu (32 cm) - Lėlės vaikams
Miniland
31362
Įvertinimas:
(0)
25,90 €
Su PVM

Miniland lėlė kūdikis minkštu kūneliu (32 cm).

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 25 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 25 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,25 €.


Miniland lėlė kūdikis minkštu kūneliu (32 cm). Ši lėlytė pagaminta Ispanijoje. Jos rankytės, kojytės ir galvytė pagamintos iš vinilo, maloniai kvepiančio vanile. Pilvukas minkštas ir jaukus, todėl lėlytė tobulai tinka pasimylavimams. Tikrai patiks tiems vaikams, kurie mėgsta minkštus daiktus ir žaisliukus.

Miniland lėlių kolekcija yra puiki edukacinė priemonė mokantis suvokti šeimos sampratą, taip pat pažinti įvairių lyčių ir rasių skirtumus ir panašumus. Miniland lėlės neverkia ir neskleidžia jokių garsų - leidžia vaikui žaisti laisvai, nesuponuojant jam konkretaus žaidimo modelio.

Savybės:
- minkštas kūnelis - lėlytę malonu apkabinti ir glaustis;
- galvytė, rankos ir kojos pagamintos iš saugaus, kokybiško ir malonaus liesti vinilo;
- turi lengvą, malonų vanilės kvapą.

Lėlytė supakuota kartoninėje dėžutėje.


Miniland - Ispanijos žaislų gamintojas, kuris skiria ypatingai didelį dėmesį į edukacinę žaislų vertę bei kokybę. Miniland žaislai vaikams - tai išskirtiniai ir įdomūs lavinamieji žaislai vaikams, kurie patiks tiek berniukams, tiek mergaitėms nuo gimimo. Žaisliukai vaikams yra kokybiški ir paprastai įvairiapusiškai panaudojami, todėl jie dažnai pasirenkami ne tik tėvelių bet ir kaip vaikiški žaislai darželiams ar mokykloms. Miniland asortimente ir nuostabios lėlės. Miniland lėlytės švelniai kvepia vanile, yra teisingų vaikiškų proporcijų bei skirtingų rasių ir lyčių, taigi tai taip pat edukaciniai žaislai, kurie gali būti naudojami mokant empatijos, įvairių socialinių įgūdžių. Atskirai įsigyjami ir vežimėliai, rūbai lėlėms bei kiti priedai.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 10 mėnesių.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.

31362
4 Prekės

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lėlės

Specifinė nuoroda

Nauja