Lottie lėlė Tikroji herojė

Lottie lėlė Tikroji herojė - Lėlės mergaitėms nuo 3 metų
Lottie
LT159
Įvertinimas:
(0)
21,95 €
Su PVM

Lottie lėlė Tikroji herojė.

 

Visos prekės sandėlyje: išsiuntimas per 1-2 d.d.!

 

Panaudotų žaislų grąžinimo galimybė.

Pirkdami šią prekę gausite 21 lojalumo taškus. O už visą dabartinį krepšelį: 21 taškus, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,05 €.


Lottie lėlė Tikroji herojė. Ši Lottie lėlytė dėvėdama naktinukus drąsiai neria į nuotykius, o kad būtų drąsiau ją visuomet lydi draugas meškis.

Lottie lėlytė ne tik mielai ir gražiai apsirengusi, tačiau šios mielos lėlytės proporcijos yra tarsi 9 metų vaiko. Toks lėlytės atvaizdavimas skatina sveiką požiūrį į kūno įvaizdį. Lottie lėlytė neskuba augti, ji nesidažo ir neavi aukštakulnių. Ji nuoširdžiai džiaugiasi vaikyste ir drąsiai neria į nuotykius!

Savybės:
- pozityvus požiūris į kūną - lėlytės proporcijos tarsi 9 metų mergaitės;
- lėlė atvaizduojama be makiažo, aukštakulnių ir kitų suaugusiems būdingų savybių;
- lėlytės kojos ir rankos lankstosi, o galva pasisuka į šonus;
- Lottie lėlytė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų: plaukai pagaminti iš aukščiausios kokybės neilono, drabužiai - iš aukštos kokybės kuo natūralesnių medžiagų;
- lėlytės dydis idealus vaikų rankytėms, jas patogu neštis su savimi ar imti į keliones;
- lėlytė yra 18 cm aukščio ir gali stovėti ant dviejų kojų.

  Lottie lėlytės yra gavusios daugiau nei 35 tarptautinius apdovanojimus, įskaitant 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum apdovanojimus.


Lottie lėlės yra apie laisvę būti savitam ir apie vaikystės džiaugsmą. Lottie lėlė vaikams yra visai kaip tu! Su savo svajonėmis, norais ir problemomis. Argi ne smagu turėti tokią draugę? Lottie lėlės pradėtos kurti 2010 m., kai kūrėjai rinkoje nerado tinkamų lėlių, nes visos atrodė tarsi suaugusiems, per daug seksualizuotos. Taigi ilgainiui bendraujant su specialistais: nuo psichologų iki žaislų ekspertų buvo sukurta Lottie lėlytė, kuri yra tarsi maža mergaitė. Jos kūno proporcijos atitinka 9 metų mergaitės, ji neturi makiažo, papuošalų ar aukštakulnių, ji taip pat nėra seksualizuota kaip kitos lėlės rinkoje. Šiuo metu Lottie lėlės yra giriamos tiek vaikų psichologo, tiek pedagogu bei yra pelniusios daugiau nei 35 tarptautinius apdovanojimus.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių. Pavojus užspringti.

Gamintojas: Arklu Ltd, Airija.

LT159
1 Vienetas

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
8 m.
Amžius
7 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lėlės

Specifinė nuoroda

Nauja