Manhattan Toy vaikiška kuprinė-nešyklė

Manhattan Toy vaikiška kuprinė-nešyklė - Žaislai mergaitėms nuo 3 metų
Manhattan Toy
113490
24,90 €
Su PVM

Manhattan Toy vaikiška kuprinė-nešyklė

Pirkdami šią prekę gausite 24 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 24 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,20 €.


Manhattan Toy vaikiška kuprinė-nešyklė. Kai eini iš namų juk nepaliksi mylimos lėlytės ar žaisliuko, o ši kuprinytė kaip tik leis ją patogiai įsodinti į nešyklę. Vaikiška kuprinė turi reguliuojamas petnešas bei lipukais reguliuojamą lėlės nešyklę.

Nešyklė tinka MINILAND 21 cm lėlytėms. Rekomenduojama iki 30 cm lėlėms ar minkštiems žaisliukams.

Kuprinės dydis: 19x20x7,6 cm.

Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.

Rekomenduojamas amžius nuo 3 m.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

113490
3 Prekės

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lėlės

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatyti slaptažodį