Minkšta lėlytė Ollie

Minkšta lėlytė Ollie - Pliušiniai žaislai vaikams
Manhattan Toy
158630
23,99 €
Su PVM

Minkšta lėlytė Ollie

Pirkdami šią prekę gausite 23 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 23 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 1,15 €.


Minkšta lėlytė Ollie su kiškute. Ar norėtum susitikti su Ollie ir jos miela kiškute? Ollie pasipuošusi žalsvu kombinezonu ir gėlėtais marškinukais bei dėvi rusvus aulinukus. Ollie galės eiti visur kartu su tavimi, o jei ir išsiteps kur nors, mamytė galės ją išplauti ir išdžiovinti džiovyklėje, taigi galėsi su ja žaisti visada ir visur.

Šis žaislas išrinktas vienu mylimiausiu Fatherly Favorite Best Toys apdovanojimuose Toy Fair 2020.

Dydis: 36 cm. Visus rūbelius galime nurengti.Manhattan Toy - tai išskirtiniai žaislai vaikams. Šie žaislai vaikams ne tik turi lavinamąją vertę, tačiau Manhattan Toy gamintojo siekis yra sužadinti vaizduotę, emocijas ir nuvesti vaiką į smagų žaidimų ir mokymosi pasaulį. Manhattan Toy siūlo platų žaislų asortimentą: žaislai kūdikiams (barškučiai, kramtukai, lavinamieji žaislai kūdikiams, kontrastingos kortelės ir kiti kontrastingų paveikslėlių žaislai kūdikiams, sensoriniai žaislai, pirmosios knygutės vaikams ir t.t.), minkšti žaislai vaikams (išskirtiniai ir vaikams gerai pažįstamų gyvūnų) bei mediniai itin aukštos kokybės ir stilingi žaislai vaikams (muzikiniai žaislai, lavinamieji žaislai ir t.t.). Manhattan Toy - tai ne vieną apdovanojimą gavę žaislai vaikams.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Tinka nuo gimimo.
Gamintojas: Manhattan Toy Corporate, JAV.

158630
4 Prekės

Charakteristikos

Amžius
1 m.
Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
5 m.
Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lėlės
Rūšis
Minkšti

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį