Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas

  • Išparduota
Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas - Lavinamieji žaislai vaikams nuo 18 mėnesių
Išparduota
Learning Resources
LER9106
16,99 €
Su PVM

Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas.

Pirkdami šią prekę gausite 16 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 16 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,80 €.


Smulkiosios motorikos žaidimas Ežiukas Spike. Šis ežiukas slepia net 6 skirtingas veiklas. Kiekvieną kartą, kai mažylis suka ratuką, suka varžtą, spaudžia mygtuką, suka rankenėlę, stumią stūmoklį ar jungia jungiklį, jis lavina savo rankyčių raumenis, taigi smulkiąją motoriką.
Šis ežiukas įkvėptas jo pirmtako smulkiosios motorikos žaislo su spygliukais, tik praturtintas ir patobulintas dar smagesniam ir naudingesniam laikui.

Ežiuko dydis: 9,5x16 cm.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER9106

Charakteristikos

Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Gyvūnai
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį