Smulkiosios motorikos žaidimas Povas Pedro

  • Išparduota
Smulkiosios motorikos žaidimas Povas Pedro - Lavinamieji žaislai nuo 18 mėnesių
Išparduota
Learning Resources
LER9094
13,49 €
Su PVM

Smulkiosios motorikos žaidimas Povas Pedro

Pirkdami šią prekę gausite 13 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 13 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,65 €.


Smulkiosios motorikos žaidimas Povas Pedro. Pedro pametė visas plunksnas ir prašo pagalbos jas visas susigrąžinant. Šis mielas tėvų ir specialistų pripažintas povas padeda vaikui lavinti rankyčių raumenis, rankų-akių koordinaciją, smulkiąją motoriką.

Spalvingi spygliukai taip pat gali būti naudojami spalvoms ir skaičiams pažinti.

Savybės:
- 5 spalvoti, skirtingų formų sunumeruoti spygliukai;
- povas;
- povo dydis apie 8x10 cm.

Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER9094

Charakteristikos

Amžius
2 m.
Amžius
1,5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Gyvūnai
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį