Emocijų ananasas

Emocijų ananasas - Lavinamieji žaislai vaikams nuo 3 metų
Learning Resources
LER6373
14,99 €
Su PVM

Emocijų ananasas.

 

Visas prekes turime sandėlyje: išsiuntimas per 1 d.d.!

Pirkdami šią prekę gausite 14 lojalumo taškus. Jūsų krepšelyje tuomet bus 14 taškai, kuriuos kito apsipirkimo metu galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą - 0,70 €.


Emocijų ananasas. Smagus, mielas ananasas su daugybę jausmų savyje. Padėkite jam suprasti juos ir pažinkite drauge su juo, kada jis yra linksmas, liūdnas, patenkintas ir t.t. Net 24 emocijos - tiek rasite pridedamame lankstinuke.

Tai linksmas ir paprastas būdas mokyti ikimokyklinukus jausmų pažinimo. O pažinus galite mokytis priešingų jausmų: ananasas turi dvi puses, sukurkite vienu metu priešingas emocijas, pvz. linksmas ir liūdnas.

Be to, vaikams tikrai patiks kurti skirtingas veido išraiškas ir imti šį draugelį kartu su savimi. O tai padaryti itin paprasta, nes visi priedai lengvai sudedami į ananaso vidų.

Ananaso dydis: 16x10x8 cm.

Rinkinyje rasite:
- ananasą;
- 26 detales;
- 2 rankas;
- emocijų gidą.Learning Resources - tai JAV lavinamųjų žaislų ir edukacinių žaidimų gamintojas, kurio veikla prasidėjo dar 1984 m. Learning Resources prekinis ženklas tikrai gerai žinomas pasaulyje tiek mokytojams, darželiams, tiek tėvams ar ergoterapeutams. Šio gamintojo lavinamieji žaislai vaikams spalvingi, žaismingi, traukiantys akį ir turintys itin didelę lavinamąją vertę. Lavinamieji žaislai yra panaudojami įvairiai naudojant juos drauge ar su kitomis įvairiomis priemonėmis. Šie edukaciniai žaislai skatina žaisti, tirti, bandyti ir atrasti bei pažinti. Be to, šie lavinamieji žaislai vaikams yra pelnę itin daug tarptautinių apdovanojimų. O kadangi pakuotės ir rinkiniai itin mieli ir spalvingi, tai ne tik žaislai darželiams ar veikloms namuose, tačiau gali būti ir puikios ir naudingos dovanos vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 3 m.
Įspėjimas. Netinka vaikams iki 3 m. Yra smulkių detalių, pavojus užspringti.

GAMINTOJAS: Learning Resources, JAV.

LER6373
3 Prekės

Charakteristikos

Amžius
3 m.
Amžius
4 m.
Amžius
6 m.
Amžius
5 m.
Lytis
Berniukams
Lytis
Mergaitėms
Rūšis
Lavinamieji

Specifinė nuoroda

Nauja